„Knicks“ užfiksavo 3 geriausią mėnesį klubo istorijoje

Jalenas Brunsonas (Scanpix nuotr.)

Tomo Thibodeau vadovaujama Niujorko „Knicks“ ekipa puikų mėnesį uždarė pergale prieš Jutos „Jazz“ krepšininkus.

Naktį iš antradienio į trečiadienį Niujorko komanda „Jazz“ namų arenoje nugalėjo 118:103 ir iškovojo aštuntą pergalę iš eilės.

Lemiamas spurtas įvyko besibaigiant 3 kėliniui, kai „Knicks“ šovė į priekį 15:0 ir likus pusantros minutės iki kėlinuko pabaigos susikrovė rekordinį 25 taškų pranašumą – 91:66.

Sausio mėnesį „Knicks“ iš viso iškovojo 14 pergalių ir patyrė 2 pralaimėjimus. 14 laimėtų mačų ribą klubui yra pavykę pasiekti tik dar du kartus – 1994 m. kovą (14-0) ir 1968 m. gruodį (15-3).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė su 9 tritaškiais asmeninį rekordą pagerinęs Donte DiVincenzo, pelnęs 33 taškus. Jalenas Brunsonas pridėjo 29 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“ antrose rungtynėse iš eilės vertėsi be Juliuso Randle’o ir OG Anunoby. Dėl to startiniame penkete pasirodė Precious Achiuwa ir pakartojo sezono rekordą pelnydamas 18 taškų.

Įsimintiną trigubą dublį su 10 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų fiksavo Joshas Hartas, buvęs žalgirietis Isaiah Hartensteinas pridėjo 14 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

„Jazz“ komandoje 22 taškus ir 7 atkovotus kamuolius surinko Collinas Sextonas, 15 taškų pridėjo Keyonte George’as, 14 – Lauri Markkanenas.