„Knicks“ sudarys didžiausią kontraktą klubo istorijoje

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Niujorko „Knicks“ komanda įgyvendino pagrindinį vasaros tikslą. Komandoje ilgam liks OG Anunoby.

ESPN paskelbė, kad Niujorko klubas su OG Anunoby sudarys penkerių metų 212 mln. JAV dolerių sutartį. Tai didžiausia sudaryta sutartis komandos istorijoje.

26–erių metų krepšininkas po sezono nusprendė nutraukti sutartį su Niujorko ekipa ir išbandyti save laisvųjų agentų rinkoje siekdamas pelningo kontrakto. „Knicks“ siekė išsaugoti vieną iš komandos lyderių ir tikslas buvo įgyvendintas.

Gera gynyba pasižymintis gynėjas praėjusiame NBA sezone rinko po 14,7 taško, 4,2 atkovoto kamuolio ir 2,1 rezultatyvaus perdavimo. 2023 metais jis buvo įtrauktas į antrąjį geriausiai besiginančių lygos žaidėjų penketą.

Anunoby prie „Knicks“ prisijungė praeitame sezone, kuomet po septynerių metų praleistų Toronto „Raptors“ komandoje, buvo iškeistas į RJ Barrettą.

Iš Kanados kilęs krepšininkas Niujorko komandoje sudarys gynėjų liniją su Jalenu Brunsonu, Donte Divincenzo ir neseniai mainų būdu gautu Mikalu Bridgesu.

Anunoby turi Didžiosios Britanijos pilietybę ir planuoja debiutuoti su šios šalies rinktine kitų metų Europos čempionate.

Pasidalinti