„Knicks“ apkartino Hardeno debiutą „Clippers“ komandoje

Jamesas Hardenas (Scanpix nuotr.)

Naujoje komandoje debiutavęs Jamesas Hardenas buvo rezultatyvus, tačiau tai Los Andželo „Clippers“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Naktį iš pirmadienio į antradienį „Clippers“ išvykoje 97:111 turėjo pripažinti Niujorko „Knicks“ žaidėjų pranašumą.

Dėl kelio skausmų praeitas rungtynes praleidęs Julius Randle’as pasižymėjo 27 taškais, o RJ Barrettas nugalėtojams pridėjo 26.

Debiutinėse rungtynėse „Clippers“ ekipoje Hardenas ant parketo praleido 31 minutę ir pasižymėjo 17 taškų bei 6 rezultatyviais perdavimais.

Po trijų kėlinių rezultatas dar buvo lygus 76:76, tačiau ketvirtąjį „Knicks“ pradėjo spurtu 7:0, laimėjo 35:21 ir iškovojo pergalę.

„Clippers“ komandoje už Hardeną rezultatyvesnis buvo tik 18 taškų surinkęs Kawhi Leonardas, Russellas Westbrookas pridėjo 17.

Tiek „Knicks“, tiek „Clippers“ savo konferencijose yra iškovojusios po 3 pergales.