Kitas lygis: greito „hat-tricko“ įkvėpta „Jagiellonia“ sutrypė „Panevėžį“

„Jagiellonia“ „Panevėžiui“ nepaliko jokių vilčių. „Jagiellonia“ X nuotr.

Įspūdingą būrį fanų į Aukštaitijos sostinę atsivežusi Lenkijos čempionė „Jagiellonia“ „Panevėžiui“ nepaliko jokių vilčių.

Antradienį pirmosiose antro Čempionų lygos atrankos etapo rungtynėse stipriausias Lenkijos klubas Lietuvos čempionus jų pačių namuose nušlavė 4:0.

„Jagiellonia“ šiame mače palaikė maždaug 2 tūkst. sirgalių.

Pirmas įvartis:

Mačo nugalėtojas išsisprendė jau per pirmą pusvalandį, per kurį „Jagiellonia“ puolėjas „sulupo“ „hat-tricką“ – 15-ą, 28-ą ir 29-ą minutėmis.

Antras įvartis:

Netrukus prie savo vartų košės vos neprisivirė Emilis Timburas, tačiau lenkams šio epizodo išnaudoti nepavyko.

Trečias įvartis:

Antrajame kėlinyje „Panevėžys“ pamėgino pagriežti pirmu smuiku, tačiau pelnyti greito įvarčio nepavyko, o žaidimo kontrolę pamažu vėl perėminėti pradėjo „Jagiellonia“. Galiausiai 80-ą minutę kamuolį į panevėžiečių vartus siuntė Kristofferis Normannas Hansenas.

Ketvirtas įvartis:

29-erių norvego įvartis praktiškai nupūtė paskutines vilčių dulkeles „Panevėžiui“ pratęsti savo žygį Čempionų lygos atrankoje.

Atsakomosios komandų rungtynės vyks kitą trečiadienį Balstogėje.

Jeigu išvengs visiško fiasko namuose, „Jagiellonia“ užsitikrins žaidimą bent Konferencijų lygos grupių etape.

Tuo metu pirmą kartą Čempionų lygos atrankoje dalyvaujantis „Panevėžys“ greičiausiai krenta į Europos taurės atranką. Trečiame jos etape panevėžiečiai susitiks su Tel Avivo „Maccabi“ ir Bukarešto FCSB poros pralaimėtoju.