Ketvirtajame kėlinyje „Partizan“ parklupdęs „Real“ įsirašė pirmą pergalę

Real - Partizan (Euroleague.net nuotr.)

Chuso Mateo vadovaujama Madrido „Real“ ekipa reabilitavosi po nesėkmės pirmajame Eurolygos ture ir po galingo ketvirto kėlinio įsirašė pirmąją pergalę.

Karališkasis klubas ketvirtadienį namuose 93:86 nugalėjo Belgrado „Partizan“ krepšininkus, kurie Eurolygoje toliau lieka be pergalių.

Intriga mače tvyrojo nuo pirmų minučių iki ketvirtojo kėlinio starto, kuomet per 4 minutes „Real“ surengė spurtą 15:2 ir varžovams nepaliko šansų.

„Real“ tai buvo pirma pergalė po trijų nesėkmių iš eilės serijos, prasidėjusios Ispanijos Supertaurės finale ir prasitęsusios tiek Eurolygoje, tiek Ispanijos čempionate.

Madrido komandos pergalę kiek apkartino gynėjo Andresl Felizo blauzdos trauma, kurią žaidėjas patyrė antrajame kėlinyje po sėkmingo prasiveržimo ir pirmųjų savo taškų Eurolygos karjeroje.

„Real“ komandoje dviženklį taškų skaičių rinko net 6 žaidėjai, o rezultatyviausias tarp jų buvo Serge’as Ibaka – 15 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 20 naudingumo balų.

Naudingesnis už jį buvo tik Facundo Campazzo, surinkęs 12 taškų, 11 rezultatyvių perdavimų, 6 atkovotus kamuolius ir 22 naudingumo balus. Argentinietis už pirmajame ture nevaldytas emocijas buvo sulaukęs vieno mačo diskvalifikacijos, tačiau „Real“ pateikus skundą Campazzo buvo leista žaisti, kol tęsis visas svarstymo procesas.

12 taškų pridėjo ir Džananas Musa, po 10 – Mario Hezonja, Eli Ndiaye ir Gabrielis Deckas.

„Partizan“ ekipoje 15 taškų surinko Carlikas Jonesas, po 12 pridėjo Vanja Marinkovičius ir Sterlingas Brownas.