Kemzūra už pergalę Slovėnijoje duoklę atidavė gynėjams

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Kęstutis Kemzūra (BNS Foto nuotr.)

Antrą pergalę Europos taurėje su Vilniaus „Wolves“ iškovojęs Kęstutis Kemzūra gyrė gynėjus.

Antradienį Kemzūros vadovaujama komanda 86:78 išvykoje patiesė Liublianos „Cedevita Olimpija“ krepšininkus ir atstatė balansą pergalių ir pralaimėjimų eilutėje – 2-2.

Labiausiai prie triumfo Slovėnijoje antradienį prisidėjo Rasheedas Sulaimonas, pelnęs 22 taškus, išdalijęs 7 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 24 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino ir kelis kertinius tritaškius ketvirtajame kėlinyje pataikęs Kristupas Žemaitis, finišavęs su 14 taškų, 6 atkovotais kamuoliais, 4 rezultatyviais perdavimais, 4 perimtais kamuoliais ir 23 naudingumo balais.

„Manau, kad į rungtynes žengėme susikoncentravę ir pasiryžę laimėti, vykdėme žaidimo planą, – po pergalės kalbėjo Kemzūra. – Manau, kad nuo rungtynių pradžios kontroliavome mačo tempą, išskyrus kelių minučių atkarpą. Pirmajame kėlinyje padarėme 5 klaidas, kurios neleido dar geriau įsivažiuoti ir atitrūkti. „Olimpija“ mus už tas klaidas baudė, bet apskritai pirmoji pusė buvo gera.

Žinojome, kad trečiajame kėlinyje jie bandys sugrįžti ir jie tą padarė. Jie turi patyrusių ir stiprių žaidėjų. Man nepatiko, kaip pradėjome trečią kėlinį. Energija buvo prastesnė nei prieš tai, varžovams leidome išsimesti kokybiškus metimus.

Gerai, kad sugebėjome sustabdyti jų spurtą, gerai sužaisti gynyboje ir susirinkti kamuolius. Turėjome šiek tiek problemų su varžovų gynyba besikeičiant, tačiau tada pataikėme svarbius metimus. Svarbiausiais momentais sužaidėme protingai, pataikėme.

Privalau atiduoti kreditus mūsų gynėjams, kurie puikiai kontroliavo mačą. Manau, kad nusipelnėme šios pergalės.“

Pasidalinti