Kemzūra – apie Mockevičiaus likimą komandoje ir Kariniausko sveikatą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Kęstutis Kemzūra. LKL nuotr.

Toliau „Betsafe-LKL“ čempionate pergales su Vilniaus „Wolves“ ekipa berenkantis Kęstutis Kemzūra prabilo apie Vaido Kariniausko sveikatą, nuviliančią vėl susitraumavusio Djordje Gagičiaus formą ir galimybę Egidijų Mockevičių pasilikti ilgesniam laikui.

Sekmadienį Kemzūros vadovaujama komanda ketvirtajame LKL ture be vargo 98:66 nušlavė Mindaugo Brazio treniruojamą „Neptūno“ ekipą.

„Visumoje esu patenkintas žaidėjų nusiteikimu, buvo šiek tiek nepatikusių dalykų, bet būtų nelogiška, jeigu viskas būtų idealu, – kalbėjo Kemzūra. – Dažniausiai treneriai nebūna patenkinti žaidimu. Pergalės esmė buvo gera gynyba ir intensyvumas. Nors darėme klaidelių, jas pakoregavome. Tomis atkarpomis, kai intensyviai gynėmės, ir pabėgome.

„Neptūnas“ yra labai pavojinga komanda, nes jie gali labai greitai grįžti į žaidimą tritaškiais. Mes kažkiek strigome, buvome per statiški, kai jie taikė aikštės gynybą, bandėme gelbėtis tik tritaškiais. Bet gynyba mums leido stabilizuoti žaidimą.“

– Ar Paryžiuje netenkino žaidėjų nusiteikimas, kad kalbėjote apie gerą reakciją?

– Nevadinčiau to prastomis rungtynėmis. Mes kovėmės kiek galėjome ir tai dienai buvome pasiruošę. Varžovas šiai dienai tikriausiai buvo per stiprus. Jie nubėgo tik gale, kai mums jau buvo nebelikę kuro. Visos geros komandos po pralaimėjimo ateina su dviguba energija. Aš kalbėjau apie tai. Galėjome ateiti gailėdami savęs ir pralaimėti ir šiandien, bet parodėme kitaip.

– Juškevičius Paryžiuje nepakilo nuo suolo, tačiau šiandien žaidė daug. Kuo grindžiate tokius sprendimus?

– Paryžiuje tiesiog buvo toks varžovas ir toks buvo mano sprendimas. Buvau nusprendęs žaisti tam tikra rotacija, norėjau, kad būtų daugiau gerai su kamuoliu žaidžiančiu žaidėjų. Priežastis tik ta. Bet Adas turi būti pasiruošęs bet kada kilti ir padėti komandai.

– Kokia yra susitraumavusio Gagičiaus situacija ir ar, žvelgiant į jo formą, negalvotumėte sudaryti ilgalaikę sutartį su Egidijumi Mockevičiumi?

– Kada jis sugrįš – nežinau. Bus daromi tyrimai. Djordje nėra tos formos, kokią matėme „Lietkabelyje“. Į ritmą jis kol kas įeina sunkiai ir tai apsunkina jo grįžimą. Staiga jis ir vėl traumuotas. Lauksime rezultatų.

Žinote, toks yra profesionalus sportas. Kai matai problemą komandoje, ją kažkaip bandai spręsti. Dabar kalbėti, kaip ten bus, negaliu. Prisimename, koks jis buvo „Lietkabelyje“. Stengsimės jam padėti, bet jis turi rodyti pastangas ir duoti mums naudos.

Egidijus šiandien labai gerai įėjo ir mums labai padėjo. Džiaugiamės, kad jį turime, jo pastangomis ir tuo, kaip jis žaidžia. Jeigu tai tęsis toliau, manau, kad į tai tikrai atsižvelgsime.

– Kada į rikiuotę grįš Kariniauskas?

– Jo situacija gerėja. Nenoriu prognozuoti, bet artimiausiu metu matysime, kaip ten bus. Dabar jis dirba su kineziterapeutais, progresuoja, bet kol kas dar dirba tik individualiai.

Pasidalinti