Kemzūra – apie Gagičiaus formą ir „Prometey“ stiprybes: „Nugalima komanda“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Kęstutis Kemzūra (BNS Foto nuotr.)

Trečiadienį Vilniuje Slobožanskės „Prometey“ priimsiantis „Wolves“ strategas Kęstutis Kemzūra teigė, kad apribojus varžovų individualumą Ukraino komanda yra nugalima.

Jungtinėje Latvijos-Estijos lygoje rungtyniaujanti „Prometey“ Europos taurėje yra patyrusi 3 pralaimėjimus ir iškovojusi dvi pergales. „Wolves“ tuo metu yra patyrę du pralaimėjimus, tačiau laimėjo abejas pastarąsias rungtynes.

„Tai yra talentinga, aukšta, atletiška komanda, geriausiai grupėje kovojanti dėl kamuolių, – teigė Kemzūra. – Turime gerai padirbėti, kad nesuteiktume jiems daug antrų šansų. Gynyboje turime suvaldyti jų greitą bėgimą, priversti kuo daugiau žaisti 5 prieš 5.“

– Varžovų komandoje yra trys žaidėjai, kurie vidutiniškai renka daugiau nei 10 taškų, dar du yra prie pat šios ribos. Kuris žaidėjas būtų svarbiausias?

– Tai apskritai yra puolančioji komanda, organizuoja daug atakų ir gali kiekvieną dieną lengvai įmesti virš 90 ar 100 taškų. Vieno žaidėjo neišskirčiau, bet yra pavojingi Ronaldas Marchas, Calebas Agada, Marcusas Keene’as ir pavojingas aukštaūgis Ondrejus Balvinas. Šie žaidėjai turbūt yra pavojingiausi, bet visa komanda yra subalansuota.

– Kiek tai yra nenuspėjama komanda, kai turi tiek potencialo puolime?

– Mums tai jau yra nuspėjama komanda. Labai didelė dalis jų žaidime pagrįsta greitu puolimu, improvizacija ir žaidimu vienas prieš vieną. Tranzicijos iš gynybos į puolimą ir atvirkščiai bus labai svarbu. Turi jie ir derinių, bet pagrindas yra greitas puolimas ir individualumas.

– Varžovų komandos trenerių štabe dirba ir Mantas Šernius. Kuo pasižymi ši komanda?

– Jis yra asistentas, vyr. treneris yra Ronenas Ginzburgas. Prieš šį trenerį teko susitikti netiesiogiai, kai žaidėme prieš Čekijos rinktinę. Mantas tikriausiai kažkiek padės jam pasiruošime, nes pažįsta lietuvius žaidėjus. Manau, kad jis padės savo komandai ir treneriui.

– Kaip jums dabar atrodo Džordže Gagičiaus forma?

– Džiugu, kad jis vis labiau įeina į ritmą. Tikimės iš jo dar daugiau, nes jis tikrai tą gali.

– Eigirdas Žukauskas praleido pastarąsias dvejas rungtynes. Ar rytoj jau bus pasiruošęs?

– Manau, kad taip.

– Ar dėl Jeffery Tayloro sugrįžimo niekas nepasikeitė, planuojamas maždaug už savaitės?

– Tikrai dar ne rytoj.

– Ką galima pasiimti iš tų trejų rungtynių, kurias varžovai pralaimėjo?

– Kas tinka vienai komandai, kitai nebūtinai tiks. Stengiamės iš kiekvienerių rungtynių pritaikyti kažką, kas tiktų mums. Galima pasiimti tai, kad tai yra nugalima komanda, turėsime kovoti, net jeigu jie sugebėtų anksti pabėgti į priekį. Negalime pradėti žaisti po vieną ir turime laikytis žaidimo plano ir kovoti iki galo.

Pasidalinti