Kelios savaitės iki starto: visi A lygos perėjimai ir sudėtys

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 6 min skaitymo trukmė
Nicolas Gorobsovas (fk-panevezys.lt nuotr.)
Casino Admiral Casino Admiral

Dalis „TOPsport A lygos“ klubų sausio antrąją savaitę pradėjo treniruočių procesą 2024 metų sezonui.

Alyga.lt svetainė kviečia šioje naujienoje sekti pokyčius ir papildymus komandų sudėtyse. Pateiksime oficialią informaciją, kurią klubai viešins savo svetainėse bei socialiniuose tinkluose arba patvirtins A lygai.

Pateikiame artėjančio 2024 metų sezono čempionato dalyvių sudėtis.

Naujienoje yra nurodoma kiekvienos pagrindinės komandos dabartinė sudėtis, išvykę žaidėjai, jų pastarieji klubai arba naujos ekipas palikusių futbolininkų karjeros stotelės.

„Panevėžys“:

Komandos sudėtis: Vytautas Černiauskas, Tomas Švedkauskas (Kauno rajono „Hegelmann“), Markas Beneta, Linas Klimavičius, Kasparas Dubra, Aironas Trakšelis, Matijus Remeikis, Nicolasas Gorobsovas (Vilniaus „Žalgiris“), Jovanas Čadženovičius, Federico Palaciosas, Domantas Vaičekauskas, Kwadwo Asamoah, Jeffrey Sarpongas, Ernestas Veliulis, Ignas Venckus (Gargždų „Banga“), Mindaugas Grigaravičius (Vilniaus „Riteriai“), Nojus Lukšys, Noelis Mbo, Ariagneris Smithas, Nika Kačarava, vyr. treneris Gino Lettieri.

Išvyko: Ignas Driomovas, Danas Šimkevičius (Panevėžio „Ekranas“), Wilde‘as-Donaldas Guerrier, Seydina Keita (Farvanijos „Al Tadhamon“), Rokas Lekiatas (Krajovos „FCU 1948“), Romanas Mirošnykas, Pijus Širvys („Maribor“), Danielis Romanovskis (Tbilisio „Dinamo“), Chafikas Tigroudja, Sebastianas Rinconas, Artemas Ščedras (Kauno rajono „Hegelmann“).

Vilniaus „Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Edvinas Gertmonas, Joelis Bopesu, Joris Moutachy (Njoro „Chamois“), Kevinas Bukusu (Volfsbergo „Wolfsberger“), Myroslavas Mazuras („Ostersunds“), Gustas Mikelaitis, Jurijus Kendyšas, Martynas Šetkus, Yukiyoshi Karashima, Ovidijus Verbickas, Adama Fofana, Paulius Golubickas, Giedrius Matulevičius (Kauno rajono „Hegelmann“), Liviu Antalis, Nikola Petkovičius (Murska Sobotos „Mura“), Nemanja Mihajlovičius (Bania Lukos „Borac“), Romualdas Jansonas, Meinardas Mikulėnas (Marijampolės „Sūduva“), vyr. treneris Vladimiras Čeburinas.

Išvyko: Abdoulas Doumbia, Tomislavas Duka (Mostaro „Velež“), Petaras Mamičius (Klužo CFR), Saulius Mikoliūnas (baigė karjerą), Mario Paveličius, Nassimas Hnidas (Muharako „Al Muharraq“), Kipras Kažukolovas („Astana“), Stipe Vučuras, Nicolasas Gorobsovas („Panevėžys“), Matas Vareika (Kauno rajono „Hegelmann“), Kajus Bička (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Arvydas Novikovas (Stambulo „Tuzlaspor“), Marko Miličkovičius (Bekabado „Metallurg“), Donatas Kazlauskas (FA „Šiauliai“), Leonardo Vaca, Mathiasas Oyewusi („Valenciennes“)

FA „Šiauliai“:

Komandos sudėtis: Gustas Baliutavičius, Lukas Paukštė, Rolandas Baravykas, Jevgenas Jefremovas, Sigitas Olberkis, Vytas Gašpuitis (Vinio SLNA), Nojus Audinis, Egidijus Vaitkūnas, Martynas Dapkus („Kauno Žalgiris“), Emilis Gasiūnas, Simonas Paulius, Mantas Kuklys, Domantas Šimkus, Karolis Žebrauskas (Gargždų „Banga“), Gabijus Micevičius, Gabrielius Micevičius, Davis Ikauniekas („Jablonec“), Deividas Šešplaukis, Eligijus Jankauskas, Justas Petravičius, Donatas Kazlauskas (Vilniaus „Žalgiris“), Nauris Petkevičius (Kauno rajono „Hegelmann“), Augustinas Klimavičius (Kauno rajono „Hegelmann“), vyr. treneris Mindaugas Čepas.

Išvyko: Rokas Lekiatas („Panevėžys“), Rimvydas Sadauskas, Ernestas Pilypas (baigė karjerą), Danielis Romanovskis („Panevėžys“), Dominykas Kubilinskas (Telšių „Džiugas“), Oleksijus Ščebetunas (Petropavlo „Kyzylžar“).

„Kauno Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Deividas Mikelionis, Ignas Plūkas, Jurgis Mikšiūnas, Matiasas Rale (Espo „Honka“), Sethas Sincere’as, Jasonas Noslinas, Maxime’as Spano Rahou, Aldayras Hernandezas (Espo „Honka“), Edvinas Kloniūnas, Pijus Nainys, Karolis Šilkaitis, Vilius Armanavičius, Karolis Uzėla, Abdulgafaras Opeyemi, Žanas Benedičičius (Rogaška Slatinos „Rogaška“), Divine‘as Naah, Oyinlola Kayode (Marijampolės „Sūduva“), Gratas Sirgėdas, Davidas Martinas Anane (Liepojos „Liepaja“), Nidas Vosylius, Artūras Dolžnikovas, Nerijus Valskis, Armandas Kučys, Kristofferis Hovenas („Varberg“), vyr. treneris Glennas Stahlis.

Išvyko: Arijus Bražinskas (Kauno rajono „Hegelmann“), Andrejus Karvackis, Edvinas Girdvainis („Sandhausen“), Martynas Dapkus (FA „Šiauliai“), Yuma Suwa, Shermaras Martina, Xabi Auzmendi (Varšuvos „Polonia“), Florianas Davidas (Menamos „Al Najma“).

Kauno rajono „Hegelmann“:

Komandos sudėtis: Vincentas Šarkauskas, Arijus Bražinskas („Kauno Žalgiris“), Emilis Urbonas (Panevėžio „Ekranas“), Hugo Figueredo, Steve‘as Kingue, Samuelis Odeoyibo, Vilius Armalas, Douglasas Cruzas („Sao Bernardo“), Klaudijus Upstas, Denisas Bošnjakas, Domantas Antanavičius („Atyrau“), Esmilis Kaušinis, Kipras Olšauskas („Jabac i Terrassa U-19“), Matas Vareika (Vilniaus „Žalgiris“), Artemas Ščedras („Panevėžys“), Patrickas Popescu, Michaelas Thuique, Lukas Jonaitis, vyr. treneris Andrius Skerla.

Išvyko: Tomas Švedkauskas („Panevėžys“), Rodrigo Josviaki („Andraus“),Laurynas Klimas, Aleksandras Levšinas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Lukas Čerkauskas, Thompsonas Gavi (Afulos „Hapoel“), Giedrius Matulevičius (Vilniaus „Žalgiris“), Didis Lutumba-Pitah (Veliko Tirnovo „Etar“), Alexas Souza (Tovuzo „Turan“), Nauris Petkevičius (FA „Šiauliai“), Filipas Dangubičius, Augustinas Klimavičius (FA „Šiauliai“), Ugochukwu Oduenyi (Marijampolės „Sūduva“).

Gargždų „Banga“:

Komandos sudėtis: Mantas Bertašius, Kornelijus Smilingis, Konstantinas Šulcas, Antonio Lara, Justinas Januševskis, Carlosas Eduardo, Natanas Žebrauskas (Erfurto „Rot Weiss“), Dovydas Norvilas, Valdas Antužis, Matas Ramanauskas (Vilniaus „Riteriai“), Maksimas Andrejevas, Karolis Toleikis, Vilius Piliukaitis, Valdas Paulauskas, Pijus Srėbalius, Cesinha, Robertas Vėževičius, vyr. treneris Davidas Afonso.

Išvyko: Ričardas Šveikauskas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Goncalo Vieira („Valletta“), Karolis Žebrauskas (FA „Šiauliai“), Ignas Venckus („Panevėžys“).

Marijampolės „Sūduva“:

Komandos sudėtis: Giedrius Zenkevičius, Vilius Stebrys, Rokas Pačėsa, Tautvydas Burdzilauskas, Žygimantas Baltrūnas, Klavas Kramenas (Alytaus „Dainava“), Ivanas Zotko (Jerevano „Urartu“), Tomas Gumbelevičius, Augustas Dubickas, Aleksandras Živanovičius, Ernestas Burdzilauskas, Steve’as Lawsonas (Le Bardo „Stade Tunisien“), Maksymas Pyrohovas, Dariušas Stankevičius, Rokas Filipavičius (Vilniaus „Riteriai“), Artiomas Kovbasa, Artiomas Fiodorovas, Motiejus Burba (Vilniaus „Žalgiris“), Aivaras Emsis, Ugochukwu Oduenyi (Kauno rajono „Hegelmann“), Justas Česnavičius (Kauno „Fortūna“). vyr. treneris Dovydas Lastauskas.

Dovydas Lastauskas (Sūduvos nuotr.)
Dovydas Lastauskas (Sūduvos nuotr.)

Išvyko: Jevgenas Smirnovas (Mlavos „Mlawianka“),Junas Suzuki (baigė karjerą), Ibrahimas Olaosebikanas (Strumicos „Brera“), Oyinlola Kayode („Kauno Žalgiris“), Levanas Mačarašvilis, Meinardas Mikulėnas (Vilniaus „Žalgiris“).

Alytaus „Dainava“:

Komandos sudėtis: Airidas Mickevičius, Ode Abdullahi, Oskaras Lukošiūnas, Naglis Paliušis, Rokas Rasimavičius, Gustas Zabita, Artiomas Baftalovskis, Renatas Banevičius, Dmytro Mandryčenka, Chibuike Nwosu, Aaronas Olugbogi, Lukas Šiaudvytis, Stanislavas Sorokinas, Nojus Valukynas, Davoras Rakičius, vyr. treneris Sergejus Kuznecovas.

Išvyko: Orestas Kostykas, Emanuelis Pereira („Aparecidense“),Klavas Kramenas (Marijampolės „Sūduva“), Denysas Taraduda (Piatra Niamco „Ceahlaul“), Martynas Vasiliauskas („Garliava“), Artemas Radčenka (Paolos „Hibernians“), Andersonas Castro, Matheusas Araujo (Fortalezos „Floresta“), Šerali Juldaševas (Noršiopingo „Lindo“).

Telšių „Džiugas“:

Komandos sudėtis: Marius Paukštė, Orlandas Jakas (Dublino „Shamrock Rovers U-19“), Tomas Rapalavičius, Miroslavas Puškarovas (Plovdivo „Marica“), Lukas Ankudinovas, Sergijus Kulynyčius, Tomas Dombrauskis (Vilniaus „Riteriai“), Davidas Brazao (Langfordo „Pacific“), Dominykas Kubilinskas, Joaquimas Domingosas (Sintros „Sintrense“), Jurgis Jankauskas, Martynas Vasiliauskas, Eridanas Bagužas (Plungės „Babrungas“), vyr. treneris Andrius Lipskis.

Išvyko: Simone Moschinas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Adomas Mika (Mažeikių „Atmosfera“), Andrija Krivokapičius, Edwardas Sarpongas („Birkirkara“), Milanas Jezdimirovičius („Valletta“), Maicomas Davidas (Semejaus „Jelimaj“), Nuno Pereira (Lučanų „Mladost“), Aldairas Ferreira („Botosani“), Airesas Sousa, Motiejus Burba (Marijampolės „Sūduva“), Juozas Lubas (Rogožinės „Egnatia“), vyr. treneris Joao Pratesas.

Vilniaus rajono „TransINVEST“:

Komandos sudėtis: Sergijus Melašenka, Simone Moschinas (Telšių „Džiugas“), Ernestas Černiavskis, Gabrielis Nikonovas, Aleksandras Levšinas (Kauno rajono „Hegelmann“), Erlandas Juška, Ričardas Šveikauskas (Gargždų „Banga“), Deividas Malžinskas, Povilas Kiselevskis, Linas Pilibaitis, Yoichi Kawachi, Otaras Kobachidze, Ignas Kaškelevičius, Nedas Klimavičius, Kajus Bička (Vilniaus „Žalgiris“), Henrique Devensas, vyr. treneris Giedrius Barevičius.

Išvyko: Kotaro Amemiya (baigė karjerą).

TransINVEST komanda (BNS Foto nuotr.)
TransINVEST komanda (BNS Foto nuotr.)
Casino Admiral Casino Admiral
Pasidalinti