Kelialapį į aštuntfinalį Modričiui keitė neviltis: „Futbolas yra negailestingas“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Luka Dobrič (Getty Images)

Madrido „Real“ komandos legendai Luka Modričiui paskutinis Europos čempionatas, ko gero, baigėsi pačiu apmaudžiausiu būdu.

Netrukus 39-ąjį gimtadienį švęsiantis saugas antrajame kėlinyje pelnė vienintelį savo komandos įvartį, kuris iki pat 98-os minutės kroatams nešė bilietą į aštuntfinalį. Deja, paskutinėmis sekundėmis Italijos rinktinė jį išplėšė iš varžovų rankų, o pačiai Kroatijai Europos čempionatas, ko gero, baigėsi.

„Norėčiau žaisti amžinai, bet pats suprantu, jog laikas nenumaldomai artėja, kai teks kabinti sporbačius ant vinies. Žaisiu toliau, tik nežinau, kiek ilgai.

Buvo labai įtemptos rungtynės. Kovojom iki galo, tačiau šiandien futbolas mums buvo negailestingas. Bet taip jau būna – vieną dieną tu esi laimingas, vaikštai ir bėgioji su šypsena, o kitą kartą esi toks liūdnas, kokie mes esame dabar.

Sunku apibūdinti tą jausmą, kurį išgyvename šiuo metu. Turime apgalvoti viską ir tapti geresniais. Džiaugiuosi, kad kaip komanda mes nuo pat pirmos iki paskutinės minutės kovojome ir nepasidavėme. Toks ir turi būti mūsų komandos veidas.

Galbūt šiandieną nuo mūsų ir buvo nusisukę futbolo dievai, bet turime didžiuotis vieni kitais“, – įžvelgti pozityvo mėgino Modričius.

Kroatijos rinktinės treneris Zlatko Daličius po išleistos pergalės priekaištavo arbitrams, kurie nusprendė pridėti net 8 minutes prie pagrindinio laiko varžybų pabaigoje. Būtent pridėto laiko pabaigoje kroatams ir užsivėrė tiesioginio kelialapio į atkrintamąsias durys, kuomet įvartį įmušė italas Mattia Zaccagni.

„Mane nustebino, kad buvo sušvilpta tiek mažai pražangų. Bet labiausiai suerzino tai, kad buvo pridėta labai daug laiko. Mus tai išmušė iš vėžių, o Italija tuo pasinaudojo. Toks jau tas futbolas“, – kalbėjo treneris.

Italija po pergalės užsitikrino vietą aštuntfinalyje, kuriame susitiks su šveicarais.

Pasidalinti