„Kauno Žalgirio“ treneriu tapęs Stankevičius: „Matau gerą ir rezultatų norinčią komandą“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Marius Stankevičius tapo „Kauno Žalgirio“ vyr. treneriu. Stop kadras

Paskutinis pavasario mėnuo „Kauno Žalgirio“ futbolo klube prasidėjo su pokyčiais – šiemet ketvirtą sezoną klube pradėjusio trenerio Roko Garasto vietą užėmė vienas geriausių visų laikų Lietuvos futbolininkų Marius Stankevičius.

Du kartus (2008 ir 2009 m.) geriausiu Lietuvos futbolininku išrinktam M.Stankevičiui „Kauno Žalgiris“ bus pirmasis klubas aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje. Anksčiau jam teko treniruoti „Crema“ klubą iš Italijos „Serie D“, o vėliau specialistas stovėjo prie Lietuvos jaunimo U-17 ir U-21 rinktinių vairo, taip pat dirbo nacionalinės Lietuvos vyrų futbolo rinktinės trenerių štabe.

Itin pajėgiuose Italijos, Ispanijos ir Vokietijos klubuose per savo karjerą rungtyniavęs ilgametis Lietuvos rinktinės narys ir kapitonas pirmadienį jau prisistatė komandai ir vėdė pirmąją treniruotę.

„Geri įspūdžiai. Man atrodo, kad visi čia turi didelį norą laimėti ir siekti užsibrėžtų tikslų, visi yra pasiruošę ir šiuo metu čia matau gerą ir rezultatų norinčią komandą. Klube matau daug naujovių, klubas profesionalėja ir turi norą būti ne tik ketvertuke, bet ir pačiose aukščiausiose vietose“, – Žalgiris.lt sakė Lietuvos, Ispanijos ir Italijos futbolo taurių laimėtojas.

Pirmasis išbandymas naujame klube 41-erių M.Stankevičiaus laukia jau gegužės 4 d., kai Dariaus ir Girėno stadione žalgiriečiai susitiks su lygos lyderiu „Panevėžio“ klubu. Dvikova prasidės 19.00 val., o bilietus į rungtynes iš anksto įsigyti galima oficialioje „Žalgirio“ bilietų platinimo sistemoje arba paspaudus čia.

„Visų pirma reikia įvertinti tai, kas vyksta komandos viduje. Iš išorės visi matome vieną vaizdą, o kaip yra viduje, pasakyti kol kas negaliu. Reikia įvertinti visą situaciją ir paruošti komandą pirmosioms rungtynėms, kurios yra prieš šią dieną pirmą vietą lentelėje užimančią, gerai žaidžiančią ir įvarčius mušančią komandą. Matau, kad mūsų kolektyvas yra stiprus ir tikiuosi rungtynėms pasiruošti kažkokias detales, nes iškart padaryti didelio pakeitimo nepavyks. Pirma dalis yra įvertinti situaciją ir parodyti kryptį, kurios mes sieksime“, – svarstė naujasis ekipos vairininkas.

M.Stankevičiui pagrindinėje „Kauno Žalgirio“ komandoje taip pat talkins sezoną „Kauno Žalgirio B“ komandos vyr. trenerio pareigose pradėjęs Nerijus Mačiulis.

Pasidalinti