„Kauno Žalgirį“ nuo lenkų sutriuškinimo išgelbėjo fantastiškas įvartis

„Kauno Žalgiris“ facebook nuotr.

Mariaus Stankevičiaus treniruojamas „Kauno Žalgiris“ Konferencijų lygos atranką pradėjo nesėkme.

Ketvirtadienį Lietuvos vicečempionai antrojo atrankos etapo pirmosiose rungtynėse 1:3 nusileido Poznanės „Lech“ futbolininkams.

Namuose žaidęs „Lech“ klubas po Dino Hotičiaus, Antonio Miličiaus ir Radoslawo Murawskio įvarčių po pirmojo kėlinio varžovus triuškino 3:0.

Visgi antrajame kėlinyje „Kauno Žalgiris“ atrodė kiek geriau. Nors kurtis progas ir toliau sekėsi sunkiai, nuo sutriuškinimo Stankevičiaus komandą išgelbėjo fantastiškas Antono Fase įvartis.

„Kauno Žalgiriui“ šioje dvikovoje teko verstis be vieno lyderių Grato Sirgėdo, kuris mačo išvakarėse susirgo.

Atsakomosios komandų rungtynės vyks lygiai po savaitės, rugpjūčio 3 dieną, o jose kauniečiams teks naikinti 2 įvarčių deficitą.