Karnišovo komanda mainais įsigijo universalųjį australą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Joshas Giddey (Oklahoma City Thunder facebook nuotr.)

Čikagos „Bulls“, kurios krepšinio operacijų viceprezidentas yra Artūras Karnišovas, pradėjo dėlioti kito sezono sudėties kontūrus.

„Bulls“ komanda atliko mainus su Oklahomos „Thunder“. Čikagą palieka rezultatyviausią karjeros sezoną sužaidęs gynybos specialistas Alexas Caruso. Iš „Thunder“ ekipos į šalies rytus keliasi Joshas Giddey.

Prieš 3 metus šeštuoju šaukimu naujokų biržoje pasirinktas Giddey šiame sezone ant parketo praleido po 25 minutes ir rinko po 12,3 taško, 6,4 atkovoto kamuolio ir 4,8 rezultatyvaus perdavimo.

Visi šie rodikliai yra prasčiausi jo trijų metrų karjeroje. Universalusis 21-erių žaidimo organizatorius yra surinkęs 11 trigubų dublių. Iki 21-erių daugiau dublių yra rinkę tik 3 krepšininkai istorijoje – Luka Dončičius, Magicas Johnsonas ir Benas Simmonsas.

Anot ESPN, mainai yra naudingi abiem komandoms. „Thunder“ gauna gynybos specialistą, kuris du kartus buvo rinktas į geriausiai besiginančių lygos žaidėjų simbolinę komandą. Šis įsigijimas lyginamas su kertiniu tapusiu Andre Iguodalos prisijungimu prie „Golden State Warriors“.

Caruso neseniai pasibaigusiame čempionate rinko po 10,1 taško, 3,8 atkovoto kamuolio, 3,5 rezultatyvaus perdavimo, 1,7 perimto kamuolio. Iš toli žaidėjas atakavo 40,8 proc. taiklumu.

Čempioniškas ambicijas puoselėjantis klubas šalia savo vedlio Shai Gilgeous-Alexanderio dabar turės tris iš geriausių lygos gynybos specialistų – Caruso, Luguentzą Dortą ir Casoną Wallace’ą.

Čikagos gerbėjai netenka savo numylėtinio, bet komandą papildys taip trūkstamas kūrybingas žaidėjas, kuris dėl per stiprios konkurencijos neturėjo galimybės atskleisti savo talento Oklahomos komandoje. Šiuo ėjimu Karnišovas turėtų užverti spragą, atsivėrusią netekus Lonzo Ballo.

Pasidalinti