Karjeros šou suorganizavęs Sulaimonas „Wolves“ atvedė į 3 pergalę Europos taurėje

Rasheedas Sulaimonas (Wolves nuotr.)

Dar vieną įsimintiną pasirodymą surengęs Rasheedas Sulaimonas Vilniaus „Wolves“ ekipai nukalė trečią pergalę Europos taurėje.

Trečiadienį Kęstučio Kemzūros vadovaujama komanda 85:71 patiesė Slobožanskės „Prometey“ krepšininkus.

Vilkams tai buvo trečia pergalė iš eilės Europos taurėje. Ukrainos komanda per 6 mačus yra laimėjusi tik 2 kartus.

Sunkiau rungtynes pradėję vilkai „Prometey“ krepšininkams leido šeimininkauti po krepšiais ir po 7 minučių atsilikinėjo 10:18, tačiau Sulaimono 14 taškų pirmajame kėlinyje „Wolves“ padėjo išlyginti rezultatą – 24:24. Antrajame kėlinyje toliau tvyrojo lygybė ir komandos ilgąją pertrauką pasitiko svečiams pirmaujant 41:40.

Visgi antrąją mačo pusę Kemzūros komanda pradėjo spurtu 17:4, įgijo dviženklį pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje jis pasiekė ir 16 taškų ir nugalėtojas daugiau nekėlė klausimų.

Rezultatyvumo rekordą pagerinęs Sulaimonas iš viso pelnė 30 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino Christianas Mekowulu, o Tre’Shawnas Thurmanas pridėjo 13.

„Prometey“ komandoje su 17 taškų rezultatyviausias buvo 178 cm ūgio Marcusas Keene’as.