Karjeros rungtynes sužaidęs Gineitis padėjo „Torino“ pasiekti pergalę

Ricardo Rodriguezas ir Gvidas Gineitis. Scanpix nuotr.

Gvidas Gineitis sužaidė geriausias karjeros rungtynes Italijos čempionate ir puikiu žaidimu prisidėjo prie komandos pergalės. „Torino“ ekipa išvykoje 2:0 nugalėjo „Udinese“ futbolininkus.

Gineitis dviem perimtais kamuoliais prisidėjo prie abiejų komandos įvarčių.

Lietuvos rinktinės jaunasis saugas 10 minutę perėmė kamuolį aikštės viduryje, kuris vėliau po eilės tikslių „Torino“ žaidėjų perdavimų virto neatremiamu Duvano Zapatos smūgiu galva.

Antro kėlinio pradžioje Gineitis agresyviu žaidimų varžovų aikštės pusėje perėmė kamuolį iš varžovų gynėjo, o likę „Torino“ žaidėjai atsiradusią galimybę vėl pavertė įvarčiu. Tiksliu smūgiu 53 minutę pasižymėjo Nikola Vlasičius.

Ginetis pirmo kėlinio pabaigoje išprovokavo varžovo pražangą už kurią „Udinese“ futbolininkui Kingsley Ehizibue buvo parodyta geltona kortelė.

Daugelyje žaidėjų pasirodymus vertinančiose platformose Gineitis tapo vienu geriausių „Torino“ žaidėjų akistatoje su „Udinese“.

Pergalė buvo itin svarbi siekiant išsaugoti viltis kovoti dėl vietų Europos turnyruose.

„Torino“ po 29 rungtynių turi surinkusi 41 tašką ir užima 10 vietą.

Nuo šeštoje esančios „Napoli“ atsiliekama šešiais taškais.