Karjeros rungtynės: Jogėlos tritaškis išplėšė pratęsimą, bet „Breogan“ pralaimėjo

Matas Jogėla (Breogan nuotr.)

Įspūdingas rungtynes Ispanijos čempionate sužaidęs Matas Jogėla tritaškiu išplėšė pratęsimą, tačiau jame lietuvio atstovaujama Lugo „Breogan“ patyrė pralaimėjimą.

Vėlų šeštadienio vakarą pasibaigusiose rungtynėse Jogėlos ir Martyno Sajaus ekipa po pratęsimo 81:88 krito prieš Tenerifės „Lenovo“ krepšininkus.

Likus 24 sekundėms iki rungtynių pabaigos „Lenovo“ pirmavo 74:71 ir turėjo kamuolį savo rankose, tačiau jį prarado dar neperbėgus aikštės vidurio, o už tai varžovus nubaudęs Jogėla smeigė išlyginamąjį tritaškį.

Pratęsime pernai „Neptūno“ gretose žaidęs puolėjas surinko 4 iš komandos 7 taškų, kurių pasipriešinti pajėgiems varžovams paprasčiausiai neužteko.

Iš viso Jogėla rungtynėse surinko 21 tašką, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, atliko tiek pat blokų, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 32 naudingumo balus.

Tai – Jogėlos karjeros rekordas. Tiek naudingumo balų puolėjas nepririnko per visus penkerius metus „Betsafe-LKL“ čempionate.

Rezultatyvesnis už Jogėlą buvo tik nesenstantis „Lenovo“ gynėjas Marcelinho Huertas, surinkęs 22 taškus ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Martynas Sajus rungtynes pradėjo pralaimėtojų startiniame penkete bei pasižymėjo 4 taškais bei 3 atkovotais kamuoliais.