Karališkos pamokos „Žalgiriui“ ir pasikeitusi prognozė su „Baskonia“| Širdyje 💚🤍

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė

Kauno „Žalgiriui“ skirtoje laidoje „Širdyje žaliai balti“ vedėjas Justas Naulickas ir krepšinio treneris Tomas Purlys daugiau nei valandą skyrė dėmesį Kazio Maksvyčio auklėtinių pasirodymui prieš Madrido „Real“.

Prieš įspūdingą formą demonstruojantį karališkąjį klubą garbingai laikęsis „Žalgiris“ galiausiai turėjo pripažinti Eurolygos čempionų pranašumą – 79:93.

Iki tol pralaimėjimų nepatyrusi „Žalgirio“ komanda rungtynėse vertėsi be dvikovos su „Crvena Zvezda“ herojaus Arno Butkevičiaus, kurio netektis neįprastai daug minučių Eurolygoje suteikė Dovydui Giedraičiui.

Po pralaimėjimo Maksvytis galingąjį „Real“ lygino su lakmuso popierėlių, parodančiu komandų lygį, o su tuo sutinka ir Purlys, teigęs, kad norint pasipriešinti tokiam varžovui, „Žalgiris“ turėtų sužaisti idealias rungtynes.

Tai buvo tik vienos iš dvigubos Eurolygos savaitės rungtynių. Ketvirtadienį „Žalgirio“ laukia akistata su „Baskonia“. Kol kas nepriekaištingai „Žalgirio“ rezultatus prognozuojantis Purlys sunkų vakarą kauniečiams žada ir Vitorijoje.

Pasidalinti