Kane’o dublis prieš „Lazio“ išgelbėjo Vokietijos grandų sezoną Europoje

Miuncheno „Bayern“ jau beveik palaidojo vietinį čempionatą, tačiau išvengė gėdos UEFA Čempionų lygoje. Vokiečiai atsitiesė po prieš dvi savaites Romoje 0:1 pralaimėtų rungtynių „Lazio“ ir namuose atsirevanšavo su kaupu – 3:0.

Ilgamečiai Vokietijos čempionai nuo susitikimo pradžios dominavo aikštėje ir iki pertraukos atliko net 17 smūgių link varžovų vartš, iš kurių 2 virto įvarčiais. 38-tą minutę Romos komandos gynėjai akimirkai pametė Harry Kane’ą, kuris pelnė švartį smūgiu galva ir čempionų lygos atkirntamosiose pasižymėjo pirmą kartą nuo 2019 metų.

Jau per teisėjo pridėtą laiką pirmajame kėlinyje Matthijs de Ligto smūguotą kamuolį galva pakreipė Thomasas Mulleris ir antrą kartą nuginklavo Ivaną Provedelį.

Antrajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei 20 minučių Leroy Sane smūgį atrėmė „Lazio“ vartininkas, o prie kamuolio pirmas suskubęs Kane’as pelnė antrą savo ir trečią komandos įvartį rungtynėse.

„Bayern“ rungtynėse atliko net 24 smūgius, kurių 7 pataikė į vartų stačiakampį. Tuo tarpu Maurizio Sarri auklėtiniai į Manuelio Neuerio vartus nepataikė nei karto, o link jų smūgiavo 5 kartus. Miuncheno komanda kamuolį valdė 59 proc. laiko.

Dėl prastų komandos rezultatų Vokietijos pirmenybėse, kur „Bayern“ nuo Leverkūzeno „Bayer“ atsilieka jau 10 taškų, trenerio darbo po sezono neteks Thomas Tuchelis. Sklido kalbos, kad šis sprendimas būtų buvęs pagreitintas nesėkmės šio vakaro rungtynėse atveju.