Kane’o dublis Italiją paliko keblioje Europos čempionato padėtyje

Harry Kane'as (Scanpix nuotr.)

Harry Kane’o dublis Anglijos rinktinei padėjo užsitikrinti kelialapį į 2024 m. Europos čempionatą.

Miuncheno „Bayern“ puolėjo vedami Garetho Southgate’o auklėtiniai antradienio vakarą namuose 3:1 patiesė Italijos futbolininkus.

Tam, kad užsitikrintų vietą Europos čempionate, anglams šiose rungtynėse tereikėjo iškovoti tašką.

Šią užduotį apsunkino italus į priekį anksti išvedęs Gianluca Scamacca, tačiau įpusėjus kėliniui anglams 11 m baudinį uždirbo „Real“ perlas Jude’as Bellinghamas, o jį sėkmingai realizavęs Kane’as išlygino rezultatą.

Po pertraukos tas pats Bellinghamas tapo ir kertine Marcuso Rashfordo įvarčiu tapusios atakos dalimi, o rungtynėms artėjant prie pabaigos italus galiausiai parklupdė antras Kane’o įvartis.

Atrankos cikle Southgate’o rinktinė laimėjo 5 iš 6 rungtynių, kartą sužaidė lygiosiomis ir likus dar dvejoms rungtynėms jau yra užsitikrinusi pirmą vietą C grupėje.

Tuo metu Italijai, kuriai nepavyko patekti į praėjusių metų pasaulio čempionatą, dėl antros vietos grupėje dar teks pakovoti. Luciano Spalletti auklėtiniai dabar yra trečioje vietoje ir nuo Ukrainos rinktinės atsilieka 3 taškais, tiesa, ukrainiečiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Lakričio 20 dieną šios dvi rinktinės susitiks viena prieš kitą.