Kanados rinktinės kandidatų sąraše – būrys NBA žaidėjų

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Shai Gilgeousas-Alexanderis (Scanpix nuotr.)

Kanados rinktinės vyriausiasis treneris Jordi Fernandezas paskelbė 20 kandidatų, kurie varžysis dėl vietos olimpinėse žaidynėse dalyvausiančioje rinktinėje.

Daugiau nei pusė (11) visų kandidatų rungtyniauja NBA. Kanados rinktinė pasirengimą pradės birželio 28 dieną. Liepos mėnesį yra numatytos draugiškos rungtynės su JAV ir Prancūzijos rinktinėmis.

Tarp kandidatų – visos didžiausios šalies krepšinio žvaigždės. Tai ir Shai Gilgeous-Alexanderis iš Oklahomos „Thunder“, ir Dillonas Brooksas iš Hiustono „Rockets“, ir Andrew Wigginsas iš „Golden State Warriors“, ir Jamalaus Murray ir Denverio „Nuggets“.

„Iškovota Pasaulio čempionato bronza buvo svarbus pirmas mūsų komandos žingsnis. Tai taip kaip grupė. pat parodė, kad turime dar daug dirbti. Ketiname nepaliaujamai dirbti, kad Paryžiuje pasiektume savo pagrindinius tikslus“, – tikino komandos strategas Fernandezas.

Visi Kanados rinktinės kandidatai:

Kyle’as Alexanderis (Tel Avivo „Hapoel“), Shai Gilgeousas-Alexanderis (Oklahomos „Thunder“), Nickeilis Alexanderis-Walkeris (Minesotos „Timberwolves“), R.J. Barrettas (Toronto „Raptors“), Trae Bellas-Hayenesas (Saragosos „Casademont“), Khemas Birchas (Žironos „Basquet“), Oshae Brissettas (Bostono „Celtics“), Dillonas Brooksas (Hjustono „Rockets“), Lu Dortas (Oklahomos „Thunder“), Zachas Edey (Vakarų Lafajeto „Purdue Boilermakers“), Melvinas Ejimas (Malagos „Unicaja“), Mfiondu Kabengele (Venecijos „Umana Reyer“), Trey Lylesas (Sakramento „Kings“), Jamalas Murray (Denverio „Nuggets“), Andrew Nembhard (Indianos „Pacers“), Kelly Olynykas (Toronto „Raptors“), Philas Scrubbas (Stmabulo „Bahčešehir“), Thomasas Scrubbas (Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ ), Andrew Wigginsas („Golden State Warriors“).

Paryžiuje Kanados komanda varžysis A grupėje kartu su Australijos rinktine bei atrankos turnyrų Graikijoje ir Ispanijoje nugalėtojais.

Pasidalinti