Kalėdų klasikoje – komandinė „Celtics“ pergalė prieš Daviso vedamą „Lakers“

Visi Bostono „Celtics“ starto penketo žaidėjai sumetė bent po 18 taškų ir išvykoje 126:115 įveikė Los Andželo „Lakers“.

Tai buvo trečias kartas kai tituluočiausios NBA istorijoje komandos (po 17 NBA čempionų titulų) susitiko per Kalėdas. Iki šiol ekipos buvo pasidalinusios po vieną pergalę.

Bostono krepšininkai jau pirmajame ketvirtyje buvo susikūrę 18 taškų pranašumą. Anthony Daviso vedama „Lakers“ grįžo į tungtynes ir po didžiosios pertraukos buvo išiveržę į priekį.

Vis tik svečiai vėl spurtavo ir dar trečiajame kėlinuke susikūrė pergalingą pranašumą, kurio nebeiššvaistė. „Lakers“ neišgelbėjo 40 taškų pelnęs Davisas. Šią žymą reguliariajame sezone jis pasiekė jau 40 kartą karjeroje. Aukštaūgis dar pridėjo 13 atkovotų kamuolių.

Lebronas Jamesas surinko 16 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Visi „Celtics“ starto penketo žaidėjai pelnė bent po 4 taškus pirmame ir paskutiniame rungtynių kėlinukuose. Rezultatyviausiai žaidė Kristapas Porzingis – 28 taškai (9/11 dvit., 2/8 trit.) ir 11 atkovotų kamuolių.

Jasonas Tatumas pridėjo 25 taškus (1/6 trit.), 8 atkovotus kamolius ir 7 rez. perdavimus. Jaylenas Brownas įmetė 19, o Jrue Holiday ir Derrickas White’as – po 18 taškų.

„Celtics“ tai buvo 23 pergalė sezone per 29 rungtynes. Jie yra absoliutūs lygos lyderiai. „Lakers“ turi 16 pergalių per 31 rungtynes ir Vakarų konferencijoje rikiuojasi 9 vietoje.