Kaistanti Magro kėdė? „Wolves“ Europos taurėje sugėrė triuškinantį smūgį

Wolves - Ratiopharm (Wolves nuotr.)

Alessandro Magro vadovaujamas Vilniaus „Wolves“ klubas Europos taurėje toliau žygiuoja be pergalių.

Sostinės ekipą pralaimėjimą patyrė ir trečiajame Europos taurės ture, kuriame 76:94 krito prieš Vokietijos klubą Ulmo „Ratiopharm“.

„Wolves“ tai buvo trečias pralaimėjimas iš trijų Europos taurėje. Pernai su Kęstučiu Kemzūra vilniečiai pirmą ir istorinę pergalę tarptautiniame fronte nuraškė būtent trečiu bandymu.

Pirmos pergalės šį sezoną „Wolves“ sieks spalio 16 d. Ispanijoje prieš grėsmingąją Badalonos „Joventut“.

Tuo metu „Ratiopharm“ šį sezoną yra iškovojusi visas šešias įmanomas pergales – po tris Vokietijos čempionate ir Europos taurėje.

Dvikovą antradienį „Twinsbet“ arenoje sėkmingiau pradėjo „Wolves“, po pustrečios minutės pirmavę 8:0. Visgi tuomet įsivažiavę vokiečiai spurtavo 13:2 ir patys įgijo trijų taškų pranašumą – 13:10.

Antrajame kėlinyje Justiniano Jessupo vedama Ulmo ekipa kelis sykius pirmavo 6 taškais, tačiau „Wolves“ vis pavykdavo mažinti atsilikimą iki vieno tikslaus metimo.

Pirmoje rungtynių dalyje „Wolves“ į priekį vedė Žemaitis, surinkęs 12 taškų, tuo metu Jessupo sąskaitoje buvo 13 taškų.

Trečio kėlinio pradžioje „Ratiopharm“ persvara pasiekė rekordinius 8 taškus (52:44), tačiau tuomet antrą tritaškį mače švystelėje Garrisonas Brooksas, Anthony Cowanas pridėjo 6 taškus iš eilės ir „Wolves“ vėl pirmavo – 53:52. Tiesa, tuomet vokiečius į priekį tritaškiais patempė Jessupas ir Alfonso Plummeris, prieš ketvirtą kėlinį savo komandai suteikę 2 taškų pranašumą – 68:66.

Lemiamame ketvirtyje tiksliais baudų metimais rezultatą „Wolves“ komandai lygino Andrew Andrewsas, bet tuomet „Ratiopharm“ pabėgo į priekį 8:0. Cowanas jiems atsakė dar viena atkarpa 5:0, bet Vokietijos klubas netrukus vėl buvo priekyje per 6 taškus – 81:75. Po minutės pertraukėlės „Wolves“ deficitas vis augo ir likus minutei pasiekė 15 taškų – 75:90.

Rezultatyviausiai „vilkų“ komandoje žaidęs Andrewsas surinko 19 taškų, 2 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 19 taškų. Žemaitis pridėjo 12 taškų, Cowanas (7 rez. perd., 5 atk. kam., 19 naud.) ir Brooksas – po 11.

Nugalėtojų komandoje puikų pasirodymą surengęs Jessupas pelnė 27 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko net 30 naudingumo balų. Plummeris pridėjo 16 taškų, Philippas Herkenhoffas ir Nelsonas Weidemannas – po 12.