Kadžiulis – naujasis „Ryto“ dublerių treneris

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Gintaras Kadžiulis (Josvydo Elinsko/BNS nuotr.)

Vilniaus „Rytas“ pranešė, kad komandos dublerių vairą perims Gintaras Kadžiulis. 

,,Esu laimingas gavęs pasitikejimą ir suteiktą galimybę treniruoti Vilniaus ,,Ryto’’  jaunimo komandą. Didelė garbė dirbti tokioje organizacijoje, – šypsojosi naujasis ,,Rytas-2’’ strategas. – Tikiuosi visi kartu tikslingu darbu padėsime jauniems žaidėjams tapti aukščiausio lygio profesionalais.

44-erių strategas, buvęs profesionalus Lietuvos krepšininkas, yra sukaupęs nemažą trenerio patirtį. Nuo 2014 metų Kadžiulis dirbo trenerio asistentu Panevėžio „Lietkabelio“ klube, talkino Kaziui Maksvyčiui Parmos ekipoje. 

„Pokyčiai yra neišvengiama komandos tobulėjimo dalis. Esame tikri, kad Gintaras komandai atneš naują požiūrį ir kryptį, kuri leis komandai progresuoti. Pasitikime jo gebėjimais ir turima vizija, – apie pasikeitimus dublerių komandos trenerių štabe kalbėjo „Ryto“ jaunimo programos vadovas Matas Urbonas. – Dėkojame Andriui už jo atsidavimą ir lojalumą organizacijai. Jo indėlis tobulinant jaunus talentus tikrai matomas. 

Nuo 2022 m. sausio mėnesio „Rytas-2“ vyriausiojo trenerio pareigas ėjęs Šležas – nuo Vilniaus klubo neatsiejama asmenybė. 2023-2024 m. sezoną Šležo vadovaujama ekipa reguliariajame „7Bet-NKL“ sezone užėmė 12-ąją vietą, o balandžio mėnesio pradžioje vykusiame FIBA Čempionų lygos jaunimo turnyre su komanda iškovojo čempionų titulą.

rytasvilnius.lt informacija

Pasidalinti