K.Benzema atsiėmė auksinį kamuolį, F.Valverde tolimas šūvis vėl pasiekė tikslą

Šeštadienio vakarą vienuoliktojo turo rungtynes sužaidė Ispanijos čempionai Madrido „Real“. Jie rungtynėms artėjant prie pabaigos 3:1 pribaigė „Sevilla“ futbolininkus.

Prieš vienuoliktojo turo rungtynes „Santiago Bernabeu“ stadionas papliupo ovacijomis, nes geriausio planetos futbolininko apdovanojimą atsiėmė Karimas Benzema. Jam apdovanojimą įteikė taip pat šį titulą turinčios „Real“ legendos Luka Modričius ir Zinedinas Zidanas.

„Real“ ir „Sevillos“ akistata prasidėjo įtemptai – jau penktą minutę po Vinicius Jr. perdavimo Madrido ekipą į priekį išvedė L.Modričius.

Šią persvarą Carlo Ancelotti auklėtiniai išlaikė iki 54 minutės, kuomet rezultatą išlygino iš „Tottenham“ atėjęs atakuojantis saugas Erikas Lamela.

Iniciatyvą trumpam perėmusi „Sevilla“ sukūrė kelis pavojingus išpuolius, tačiau persverti rezultato nepajėgė. Į pasikeitusią dinamiką sureagavęs C.Ancelotti į aikštę išleido tris naujus futbolininkus – Lucasą Vasquezą, Marco Asensio ir Antonio Rudigerį.

Keitimai pasiteisino – jau po dviejų minučių nuo pasirodymo aikštėje du futbolininkai sudalyvavo rezultatyvioje atakoje, kurią 79 min. užbaigė ir „Real“ į priekį išvedė L.Vasquezas.

Po dviejų minučių rungtynėse galiausiai padėtas taškas – dar vienu įspūdingu šūviu iš toli „Sevilla“ vartininką nuginklavo Federico Valverde.

Dešimtą pergalę sezone iškovoję „Real“ futbolininkai įtvirtino savo poziciją lentelės viršūnėje. Šiuo metu jie turi surinkę 31 tašką ir šešiais lenkia rungtynėmis mažiau sužaidusią „Barcelona“ komandą.