Juodkalnijos vedlys: „Tikiuosi, kamuolys lietuvių vartuose suspurdės“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Lietuvos futbolo rinktinė. Lietuvos futbolas facebook nuotr.

Juodkalnijos komanda į Lietuvą atvyko su aiškiu tikslu – pasiimti tris taškus ir toliau sudaryti artimą konkurenciją grupės favoritėms Vengrijai ir Serbijai.

Ketvirtadienio vakarą Juodkalnijos komanda sieks kontroliuoti įvykius aikštėje. Svečių treneris Miodragas Radulovičius, nors ir atsiliepė pagarbiai apie Lietuvos komandą, pareiškė, kad jo auklėtiniams geras rezultatas bus tik pergalė.

„Turėjome nedaug laiko, kad komandą supažindintume su Lietuvos rinktine. Tai labai disciplinuota komanda, agresyvi, ypač žaisdama namie. Komanda, kuri žaidžia „antru numeriu“. Turėsime žaisti agresyviai, laimėti dvikovas, būti greitesni, – spaudos konferencijoje Dariaus ir Girėno stadione pareiškė Juodkalnijos rinktinės vyriausiasis treneris.

Norime demonstruoti savo žaidimą, būti aktyvūs kraštuose, išnaudoti laisvas erdves jų gynyboje.“

Nors Juodkalnijos komanda ir turi keturis taškus grupėje, komanda per tris susitikimus pasižymėjo tik kartą. Būtent šį rodiklį bus siekiama pagerinti Kaune.

Svečiai puolime ketina verstis dviem puolėjais.

„Nuo rungtynių iki rungtynių mūsų žaidimas gerėja. Razgrade įmušėme įvartį, tikiuosi, kad tai padarysime ir čia. Prioritetas – trys taškai. Daug kas pagerėjo nuo birželio mėnesio. Po ilgesnio laiko drauge turime du puolėjus ir tikai žaisime su jais abiem.

Galėjome pasiekti daugiau įvarčių ir anksčiau, tačiau neišnaudojome progų. Bet mūsų puolėjų forma suteikia vilties, kad viskas bus gerai. Tikiuosi kamuolys lietuvių vartuose suspurdės“, – kalbėjo Radulovičius.

Juodkalnijos rinktinės pusėje ir tarpusavio rungtynių statistika. Prieš penkerius metus vykusiose UEFA Tautų lygos rungtynėse Juodkalnija šventė pergales prieš Lietuvą 4:1 ir 2:0.

„Kiekvienas mačas yra kita istorija. Čia atvykome trijų taškų. Žinome, ko tikėtis. Privalome atsakyti į jų agresyvumą, į aukštus kamuolius. Esu įsitikinęs, kad mūsų komandoje daugiau kokybės, tačiau tai turėsime įrodyti aikštėje.“

Juodkalnijos rinktinės strategas pasidžiaugė, kad prieš kelias dienas naują klubą rado Stevanas Jovetičius. Futbolininkas pasirašė sutartį su Pirėjo „Olympiacos“ klubu.

„Jo vaidmuo mūsų komandoje yra labai svarbus ir įvairus. Tai komandos kapitonas ir vienas lyderių. Jis turės savo vaidmenį. Jo forma gera, treniravosi visą vasarą. Rungtynėse mums reikės ramybės, geros kamuolio kontrolės. Turime pasistengti perduoti kamuolį puolėjams, kurie yra geroje formoje.“ – kalbėjo Miodragas Radulovičius.

Lietuvos ir Juodkalnijos rungtynes transliuos Viaplay. Stadione tikimasi sulaukti daugiau nei 12 tūkstančių aistruolių. Susitikimo pradžia – 19 valandą.

Pasidalinti