Jubiliejinė Kloppo pergalė: dominavusio „Liverpool“ triumfą lėmė Salah įvartis

Liverpool X nuotr.

Liverpulio futbolininkai sėkmingai tęsia kovą dėl „Premier“ lygos titulo.

„Liverpool“ namuose pirmi praleido įvartį, tačiau 2:1 palaužė „Brighton“ ekipą. Tai buvo 300-oji Jurgeno Kloppo pergalė, treniruojant Liverpulio ekipą.

„Liverpool“ Anglijos pirmenybėse nepralaimi 6 mačus paeiliui – pasiektos 5 pergalės ir sužaista 1:1 su konkurentais dėl titulo, „Manchester City“ futbolininkais.

Jau antrą susitikimo minutę Danny Welbeckas išvedė svečius į priekį, tačiau dar pirmo kėlinio viduryje rezultatą išlygino Luisas Diazas. Liverpulio ekipa dominavo aikštėje ir 65-tą mačo minutę po puikaus Alexo MacAllisterio perdavimo savo 16-tą įvartį sezone pelnė Mohamedas Salah.

Aikštės šeimininkai link vartų atliko net 30 smūgių prieš varžovų 9.

„Liverpool“ sąskaitoje – 67 taškai per 29-erias rungtynes. Nuo jų trimis taškais atsilieka Londono „Arsenal“, o keturiais – „Man City“. Abi komandos šį vakarą Mančesteryje susikaus tarpusavyje.