Jordano pasiekimą pakartojęs Brunsonas atvedė „Knicks“ į pusfinalį

Jalenas Brunsonas ir Joelis Embiidas (Sacnpix nuotr.)

Jaleno Brunsono vedami Niujorko „Knicks“ krepšininkai užsitikrino vietą Rytų konferencijos pusfinalyje.

Penktadienio paryčiais Timo Thibode’au auklėtiniai po dramatiškos kovos 118:115 nugalėjo Filadelfijos „76ers“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių triumfavo 4-2.

Pusfinalyje „Knicks“ susitiks su Indianos „Pacers“, kuri identišku rezultatu triumfavo prieš Milvokio „Bucks“ krepšininkus.

Pirmasis Rytų konferencijos pusfinalio mačas vyks artėjantį antradienį Niujorke.

Dar pirmajame kėlinyje „Knicks“ buvo susikrovusi 22 taškų pranašumą (33:11), tačiau šaltu dušu nuprausti „76ers“ reabilitavosi ir ilgąją pertrauką pasitiko netgi būdami 3 taškais priekyje – 54:51.

Lemiamu epizodu šįryt tapo Josho Hearto tritaškis likus 24,4 sek. iki mačo pabaigos, „Knicks“ išvedęs į priekį 114:111. Joelis Embiidas atsakė dvitaškiu, tačiau tuomet iškart gavo 6 pražangą, o prasidėjusiose baudų lenktynėse „Knicks“ neklydo.

Niujorko komanda į konferencijos pusfinalį dvejus metus iš eilės žengė pirmą kartą nuo 1992-2000 m. atkarpos.

Prie to labiausiai prisidėjo „Knicks“ lyderis, trejose pastarosiose rungtynėse metęs bent po 40 taškų. Šįkart jo sąskaitoje po finalinės sirenos buvo 41 taškas ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Paskutinį kartą trejose atkrintamųjų rungtynėse iš eilės 40 taškų ribą „Knicks“ žaidėjas pasiekė lygiai prieš 40 metų. Tąkart tai padarė Bernardas Kingas.

Brunsonas taip pat tapo pirmuoju NBA žaidėju nuo Michaelo Jordano 1989 m., kuris uždarė seriją pelnydamas 40 ar daugiau taškų.

23 taškus nugalėtojams pridėjo Donte DiVincenzo (7 rez. perd.), 19 – OG Anunoby (9 atk. kam.), lemiamą tritaškį smeigęs Hartas pelnė 16 taškų ir atkovojo 14 kamuolių.

„76ers“ į priekį vedęs Joelis Embiidas finišavo su 39 taškais ir 13 atkovotų kamuolių, Buddy Hieldas pridėjo 20 taškų, Kelly Oubre Jr. ir Tyrese’as Maxey – po 17.