Jonavos komanda po keturių sezonų atsisveikino su Kreišmontu

O, Sportas!
Autorius
1 min skaitymo trukmė
Lukas Kreišmontas (LKL nuotr.)

„Jonava Hipocredit“ atsisveikino su ilgamečiu komandos žaidėju.

Klubas oficialiai paskelbė, kad jonaviečių gretas palieka Lukas Kreišmontas. 25-erių plungiškis Jonavoje praleido keturis sezonus.

Kartu su Kreišmontu Jonavos ekipa du kartus pateko į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį (2023 m. ir 2025 m.), tačiau liko medalių. 2023 m. puolėjas padėjo jonaviečiams pirmą kartą klubo istorijoje tapti Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) vicečempionais.

Geriausią karjeros sezoną sužaidęs Kreišmontas šiemet LKL vidutiniškai rinko 12,3 taško, 4,6 atkovoto kamuolio ir 14,6 naudingumo balo.

Sporto žurnalistai ir LKL komandų vyr. treneriai šį sezoną išrinko Kreišmontą „Metų proveržio“ žaidėju.

Pasidalinti