Jonas Vainauskas – kandidatas į LKF prezidento postą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Jonas Vainauskas (Elvio Žaldario nuotr.)

Rudenį vyksiančiuose Lietuvos krepšinio federacijos prezidento rinkimuose dalyvaus Jonas Vainauskas. Jo kandidatūrą oficialiai iškėlė RKL B divizioną laimėjęs Birštono „Milastos“ klubas.

Prieš sezoną Vainauskas kartu su tėvu Gedvydu tapo Palangos „Olimpo“, rungtyniaujančio NKL savininkais.

Sprendimą iškelti Jono Vainausko kandidatūrą Birštono komandos vadovas Kristupas Bubnys pranešime spaudai motyvavo tuo, kad krepšiniui yra būtini pokyčiai, o tam visų pirma būtinas naujas lyderis.

„Akivaizdu, kad Lietuvos krepšiniui reikia pokyčių. Lietuvos moterų krepšinio rinktinės reitingas yra 43, vyrų rinktinė baigia nusmukti į antrą dešimtuką, stagnuojanti studentų krepšinio lyga, bankrotai LKL, sutartų rungtynių klausimai NKL ir kitos problemos panašu, kad yra sunkiai įveikiami iššūkiai esamai valdžiai. Todėl Lietuvos krepšiniui reikia tikro lyderio, kuris turėtų aiškią viziją, tikslus ir žinotų priemones bei būdus juos pasiekti.

Všį „Birštono sportas“ į LKF prezidento postą siūlo Jono Vainausko kandidatūrą, kadangi jau šiandien Lietuvai reikia pamatuotų, drąsių ir ryžtingų sprendimų. Jonas Vainauskas turi sukaupęs didžiulę patirtį klubiniame krepšinyje ir be jokios abejonės jis yra profesionalas, vienas geriausių, jeigu ne pats geriausias, šios srities vadybininkas. Neabejoju, kad jo strateginis mąstymas, turima patirtis ir meilė krepšiniui leis sustiprinti visas lygas ir pakels bendrą Lietuvos krepšinio lygį ir įvaizdį.“

Tęsti darbus sieks ir dabartinis federacijos prezidentas Vydas Gedvilas. Rinkimai įvyks rugsėjo 17 dieną.

Pasidalinti