Jokubaitis pranoko Sedekerskį, o „Barcelona“ nutraukė pralaimėjimų seriją

Barca Basket X nuotr.

Barselonos komanda parodė reakciją po 3 pralaimėjimų paeiliui ir Eurolygos ekipų dvikovoje 82:62 nepaliko vilčių „Baskonia“ krepšininkams.

Pralaimėję pirmą kėlinuką katalonai antrajame išsiveržė į priekį, o po pertraukos pradėjo triuškinti varžovus. Rimčiau pasipriešinti baskų atstovams neleido didelis klaidų skaičius – 19.

Rokas Jokubaitis nugalėtojų gretose buvo tarp rezultatyviausių žaidėjų. Lietuvos rinktinės įžaidėjas per 25 min. ant parketo įmetė 12 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 2 kamuolius.

Rezultatyviau už lietuvį rungtyniavo tik Jabari Parkeris ir Willy Hernangomezas, surinkę po 14 taškų.

Tadas Sedekerskis rungtyniavo 23 min. ir pelnė 4 taškus (2/3 dvit.) ir atkovojo 5 kamuolius. Jo komandoje išsiskyrė Markusas Howardas – 24 taškai (5/12 trit.). Dviženklį rezultatyvumą fiksavo ir Codi Milleris-McIntyre’as – 11 taškų.

Barselonos ekipa dabar su 10 pergalių per 15 rungtynių užima 4 vietą Ispanijos pirmenybėse, o Baskonijos komanda su 8 pergalėmis dalinasi 8-9 vietas.