Jokubaitis liko be trofėjaus – Ispanijos Karaliaus taurę iškovojo „Real“

Real Madrid Basket X nuotr.

Malagoje vykusį Ispanijos Karaliaus taurės turnyra laimėjo Madrido „Real“ komanda, finale 96:85 įveikusi Roko Jokubaičio Barselonos ekipą.

Madrido komandai tai jau 29-tas toks trofėjus. Finalą pralaimėję katalonai yra triumfavę 27 kartus. Jokia kita komanda nėra tapusi taurės nugalėtoja daugiau nei 8 kartus. „Real“ titulą laimėjo po trijų metų pertraukos.

Rungtynės klostėsi lygiai daugiau nei tris kėlinukus, tačiau susitikimo laikui artėjant prie pabaigos Madrido žaidėjai spurtavo 12:2 ir susikrovė lemiamą pranašumą.

Jokubaitis ant parketo praleido 13 minučių ir įmetė 7 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit.). Rezultatyviausiai jo komandoje žaidė Jabari Parkeris, surinkęs 19 taškų, o Janas Vesely pridėjo 14.

Nugalėtojų gretose ryškiai spindėjo Facundo Campazzo – 18 taškų ir 6 rezultatyvūs perdavimai. Vincentas Poirier pataikė visus 7 dvitaškius ir viso pelnė 17 taškų ir pridėjo 8 atkovotus kamuolius. Gabrielis Deckas įmetė 13, o Mario Hezonja – 12 taškų.

„Real“ kovą dėl kamuolių laimėjo 36:27, atliko penkiais rezultatyviais perdavimais daugiau (17:12) ir metė net 24 baudas prieš varžovų 13.