Jokubaitis į krepšį nemetė, o „Virtus“ namuose parbloškė ir „Barcą“

Virtus - Barca (Virtus nuotr.)

Luca Banchi vadovaujama Bolonijos „Virtus“ ekipa Eurolygoje iškovojo dar vieną įsimintiną pergalę.

Trečiadienio vakarą Italijos klubas po atkaklios kovos namuose 80:75 patiesė „Barcelona“ krepšininkus.

Šį sezoną išvykoje „Virtus“ sugebėjo įveikti tik vienintelė komanda – Kauno „Žalgiris“.

Dar įpusėjus antrajam kėliniui „Barcos“ persvara buvo pasiekusi rekordinius 14 taškų (34:20). Dviženklę persvarą Rogerio Grimau komanda turėjo ir prabėgus 29 minutėms (61:51), bet tuomet „Virtus“ spurtavo 10:0 ir išlygino rezultatą.

Likus minutei iki mačo pabaigos Tomas Satoransky pataikė tritaškį ir „Barcą“ išvedė į priekį 75:74, tačiau likusią mačo dalį „Virtus“ laimėjo 6:0 ir iškovojo skambią pergalę.

Rokas Jokubaitis katalonų gretose sužaidė 12 minučių, per kurias neišmetė nė vieno metimo, neatkovojo kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas ir surinko 2 naudingumo balus.

„Virtus“ gretose rezultatyviausiai žaidęs Gabrielis Lundbergas surinko 21 tašką, 2 rezultatyvius perdavimus ir 1 atkovotą kamuolį. Po 14 taškų pridėjo Danielis Hackettas ir Tornike Shengelia (9 atk. kam.).

„Barcelona“ komandoje su 15 taškų išsiskyrė Willy Hernangomezas.

8 sezono pergalę iškovojusi „Virtus“ penktadienį dar susitiks su Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkais, 9 sykius laimėjusi „Barcelona“ – su Stambulo „Fenerbahče“.