Jokubaičio nuo suolo nekėlusi „Barca“ – per žingsnį nuo pralaimėto pusfinalio

Barca - Real (Barca Basket nuotr.)

Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ komanda atsidūrė per vieną nesėkmę nuo pralaimėtos ACB lygos pusfinalio serijos.

Penktadienio vakarą Rogerio Grimau vadovaujama komanda 98:104 nusileido Madrido „Real“ krepšininkams.

Lemiamo kėlinio pradžioje „Real“ pranašumas buvo pasiekęs užtikrintus 17 taškų (90:73) ir nors „Barcelona“ dar mėgino kabintis, sumažinti deficitą iki mažiau nei 6 taškų nepavyko.

Eurolygos vicečempionai serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2-0. Lemiamu tapti galintis trečiasis komandų susitikimas įvyks sekmadienį.

Katalonams atstovaujantis Jokubaitis antrajame mače aikštėje nepasirodė. Pirmosiose rungtynėse Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė vos 4 minutes.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias su 18 taškų buvo Džananas Musa, Sergio Llullas pridėjo 16, Facundo Campazzo – 13. Walteris Tavaresas surinko 12 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

Katalonus į priekį tempė 21 tašką pelnęs Janas Vesely, Tomašas Satoransky pridėjo 15 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.