Jokičius po lemiamo pralaimėjimo pasėjo abejonių dėl savo dalyvavimo olimpinėse

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Nikola Jokičius (Scanpix nuotr.)

Denverio „Nuggets“ pralaimėjo septintąsias serijos su Minesotos „Timberwolves“ rungtynes ir iškrito iš kovos dėl titulo apginimo.

Nikola Jokičius serijoje buvo puikus, tačiau jo pastangų nepakako. Serbas prieš Mineapolio komandą rinko po 29 taškus, 11,4 atkovoto kamuolio ir 7,9 rezultatyvaus perdavimo.

Lemiamame mače Jokičius suvertė 34 taškus ir sugriebė 19 kamuolių, tačiau pataikė tik 2 tolimus metimus iš 10. Būtent prastą pataikymą sezono MVP išskyrė kaip pagrindinę pralaimėjimo priežastį.

„Jei nori laimėti tokias rungtynes, turi pataikyti į krepšį. Aš pramečiau 8 tritaškius, Jamalas (Murray) prametė 8 tritaškius, Michaelas (Porteris) prametė 5. Mes įmetėme vos 8 tritaškius iš 33. Sunku tikėtis pergalės su tokiu pataikymu.“

Serbas taip pat gyrė „Timberwolves“, teigdamas, kad ši komanda yra tarsi sukurta nugalėti „Nuggets“.

„Atrodo, kad jie yra sukurti nugalėti mus. Pažiūrėkite į jų sudėtį. Pas juos yra 2 „Visų žvaigždžių“ žaidėjai, 2 geriausiai besiginantys krepšininkai, nuo suolo kyla geriausias lygos šeštas žaidėjas. Jie turi Mike’ą Conley, kuris yra turbūt labiausiai neįvertintas krepšininkas lygoje. Jie gali žaisti ir žemu ir aukštu penketu.

Žinoma, skaudu pralaimėti lemiamą mačą savo fanų akivaizdoje. Bet mes atidavėme viską ką turėjome ir, tikiuosi, sirgaliai tai įvertins. Arba ne. Pamatysime kitame sezone.“

Jokičius, sulaukęs klausimo apie Serbijos rinktinę ir artėjančias vasaros olimpines žaidynes, teigė, kad dar nėra priėmęs galutinio sprendimo.

„Nežinau, pamatysime. Turiu apie tai pagalvoti.“

Pasidalinti