Jokičiaus vedama „Nuggets“ užbaigė „Suns“ sezoną

Nikola Jokičius ir Jamalas Murray. Scanpix nuotr.

Nikola Jokičiaus vedama Denverio „Nuggets“ komanda žengė į Vakarų konferencijos finalą.

Penktadienio rytą „Nuggets“ šeštosiose serijos rungtynėse 125:100 nugalėjo Finikso „Suns“ krepšininkus ir serijoje iki 4 pergalių triumfavo 4-2.

Dar vieną įspūdingą pasirodymą surengęs Jokičius per 37 minutes surinko 32 taškus, 10 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų. 20 taškų jis buvo įmetęs jau po pirmų dviejų kėlinių.

Serbijos krepšininkui tai buvo trečias trigubas dublis per pastarąsias ketverias rungtynes.

„Nuggets“ link pergalės stiprų žingsnį dėjo jau antroje pirmo kėlinio pusėje, kurią užbaigė 23:2 (44:26). Antrajame ketvirtyje Denverio kluba toliau vertė taškus ir ilgąją pertrauką pasitiko turėdama 30 taškų pranašumą – 81:51.

Į kampą įsprausti „Suns“ milžiniško deficito nesugebėjo panaikinti ir jų sezonas baigėsi neišplėšus lemiamų rungtynių.

Vakarų konferencijos finale „Nuggets“ žais po trejų sezonų pertraukos. Pastaraisiais metais klubą pusfinaliuose stabdė būtent „Suns“.

„Suns“ šįkart pritrūko ryškesnio lyderių Devino Bookerio ir Kevino Duranto indėlio. Trečiosiose ir ketvirtosiose serijos rungtynėse po 40 taškų vertę amerikiečiai šįkart atitinkamai finišavo su 12 ir 23 taškais.

Rezultatyviausiai Finikso komandoje žaidė gynėjas Cameronas Payne’as, pelnęs 31 tašką, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.