JAV žvaigždynas pradėjo pasirengimą olimpinėms žaidynėms

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
LeBronas Jamesas. JAV krepšinio rinktinės facebook nuotr.

Steve’o Kerro vadovaujama JAV rinktinė Las Vegase pradėjo pasiruošimą Paryžiaus olimpinėms žaidynėms.

Stovyklą iki šiol individualiai besitreniravusios NBA žvaigždės atidarė likus tik keturioms dienoms iki pirmojo kontrolinio mačo su Kanados krepšininkais.

Po šios akistatos JAV lauks dar ketverios draugiškos rungtynės: Abu Dabyje liepos 15 ir 17 d. su Australija ir Serbija bei Londone liepos 20 ir 22 d. su Pietų Sudanu ir Vokietija.

Olimpinėse žaidynėse JAV marškinėlius vilkės tik keli krepšininkai, rinktinei atstovavę ir praėjusių metų pasaulio čempionate – Anthony Edwardsas ir Tyrese’as Haliburtonas.

„Akivaizdu, kad pernai nepadarėme to, ką turėjome padaryti. Dėl to buvo labai apmaudu, nes kiekvieną kartą, kai užsivelki šiuos marškinėlius, tikiesi laimėti. Pernai mes to nepadarėme“, – teigė Haliburtonas.

Rinktinės strategas Kerras atskleidė, jog kol kas dar nėra nusprendęs dėl startinio penketo.

„Turiu daug smagių problemų. Tikiu, jog visi 12 žaidėjų ateityje pateks į NBA Šlovės muziejų. Turėsime rasti veikiančias kombinacijas, penketus, kurie duos geriausią rezultatą puolime ir gynyboje. Būtent tai ir bandysime padaryti Las Vegase. Vaikinai turi suprasti, kad turime laimėti auksą, kad ir kaip atrodys sudėtys ir kas žais startiniame penkete“, – kalbėjo Kerras.

Pirmąsias rungtynes olimpinėse žaidynėse JAV sužais liepos 28 d. su Serbija. C grupėje amerikiečiai taip pat susitiks su Pietų Sudanu bei Puerto Riko atrankinį turnyrą laimėsiančia komanda, kuria gali tapti ir Lietuva.

„Turime dar gana daug laiko, kad pasiruoštume laimėti auksą. Turime 12 nuostabių ir talentingų vyrukų, kurie yra pasiruošę susivienyti dėl vieno tikslo“, – Las Vegase teigė Stephenas Curry.

JAV rinktinės dvyliktukas Paryžiaus olimpinėms žaidynėms:

LeBronas Jamesas (Los Andželo „Lakers“)
Stephenas Curry („Golden State Warriors“)
Kevinas Durantas (Finikso „Suns“)
Joelis Embiidas (Filadelfijos „76ers“)
Devinas Bookeris (Finikso „Suns“)
Jaysonas Tatumas (Bostono „Celtics“)
Anthony Davisas (Los Andželo „Lakers“)
Tyrese’as Haliburtonas (Indianos „Pacers“)
Anthony Edwardsas (Minesotos „Timberwolves“)
Jrue Holiday (Bostono „Celtics“)
Bamas Adebayo (Majamio „Heat“)
Kawhi Leonardas (Los Andželo „Clippers“)

Pasidalinti