Jausmingas Krooso ir „Santiago Bernabeu“ atsisveikinimas: „Ačiū, Legenda“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Real Madrid X nuotr.

Paskutinės Madrido „Real“ reguliaraus Ispanijos čempionato rungtynės buvo ne apie rezultatą. Su savo namais atsisveikino 22 titulus su komandą per dešimtmetį iškovojęs Tony Kroosas.

Kroosas neseniai paviešino savo sprendimą po Europos futbolo čempionato baigti karjerą. Vis dar aukščiausiame lygyje rungtyniaujantis Kroosas birželio viduryje ves Vokietijos nacionalinę komandą į kovas Europos pirmenybėse, o po jų – legendos pabaiga.

Vokiečio dar laukia svarbiausias sezono mačas, galintis atnešti 23-ią titulą komandai jo buvimo klube laikotarpiu. Su komanda Kroosas atsisveikins birželio 1 dieną, po UEFA Čempionų lygos finalo dvikovos su Dortmundo „Borussia“. Galbūt, su iškovotu penktuoju turnyro trofėjumi.

Tony Kroosas (Real Madrid X nuotr.)

Praėjusi vakarą Kroosas atsisveikino su „Santiago Bernabeu“. Ir atvirkščiai. Prieš rungtynes žaidėją pasitiko komandos draugai, vilkėdami marškinėlius su numeriu 8, bei „Betis“ žaidėjai, kartu suformavę garbės tunelį.

Tribūnose pasirodė milžiniškas baneris, vaizduojantis Kroosą ir 22 jo iškovotus titulus. Bei užrašas, sakantis „Ačiū, Legenda“. Žaidėjas buvo pakeistas 86-tą mačo minutę. Sulaukęs stovinčių ovacijų žaidėjas glėbesčiavosi su komandos draugais ir treneriais.

Kroosas ir Ancelotti (Real Madrid X nuotr.)

Po rungtynių komandos strategas Carlo Ancelotti tikino, kad Kroosas gavo tinkamą atsisveikinimą, tokį, kokio jis nusipelnė.

Tony Kroos (Real Madrid X nuotr.)
Pasidalinti