Jauniausiu visų laikų EČ treneriu tapęs Nagelsmannas: „Tokios rungtynės parodo mūsų alkį“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Julianas Nagelsmannas (Scanpix nuotr.)

Vokietijos futbolo rinktinė triuškinamai pradėjo namuose vykstantį Europos futbolo čempionatą.

Pergalė 5:1 prieš Škotijos futbolininkus – antra didžiausia pergalė atidarymo rungtynėse turnyro istorijoje. Tik švedai 2004 metais yra pasiekę didesnį laimėjimą, kai 5:0 sutriuškino Bulgarijos rinktinę.

Tai taip yra didžiausia Vokietijos pergalė Europos čempionatuose. Škotai 5 įvarčių mače nebuvo praleidę daugiau nei 20 metų.

Po susitikimo vokiečių komandos strategas Julianas Nagelsmannas, kuris tapo jauniausiu treneriu Europos čempionatų istorijoje (36 m. ir 327 d.), džiaugėsi puikiai pradėtomis rungtynėmis ir stebėjosi itin atsargiu varžovų žaidimu.

„Pirmosios rungtynės namuose. Mes peržvelgėme kelias atidarymo rungtynes iš anksčiau ir jose būna papildomo spaudimo. Ypatingai pirmas 20 minučių, mes buvome nuostabūs. Mes kontroliavome kamuolį, ir puikiai juos spaudėme.

Esu patenkintas pasirodymu, likome susikoncentravę visą mačą. Mes praleidome įvartį, bet viskas yra gerai. Žaidėjai skundėsi dėl to įvarčio, o tai yra geras ženklas, nes buvome priekyje 4:0.

Šiek tiek nustebau, kad škotai nebuvo agresyvūs pirmas 20 minučių. Manau juos nustebino mūsų kamuolio kontrolė. Jie atrodė lyg išsigandę. Jie matė, kad mes turime daug potencialo atakoje, tad gynėsi labai žemai. Jis nenaudojo aukšto spaudimo, ką jie darė atrankoje. Manau, kad pirmos 20 minučių buvo esminės rungtynėse.

Komanda supranta, kad tai tėra pirmas žingsnis. Bet tai yra labai svarbus laimėjimas, nuo kurio mes atsispirsime, siekdami daugiau. Tokios rungtynės parodo mūsų alkį.“

Kitas rungtynes turnyro šeimininkai žais birželio 19 dieną, trečiadienį. Jų varžovais bus Vengrijos futbolininkai. Škotai, taip pat trečiadienį, susikaus su Šveicarijos rinktine.

Pasidalinti