Jauniausias pusfinalis per 16 metų: „Roland Garros“ – Sinnerio ir Alcarazo mūšis

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Carlosas Alcarazas. ATP nuotr.

Antrasis metų „Didžiojo kirčio“ turnyras – „Roland Garros“ – artėja prie finišo tiesiosios, o antradienio vakarą paaiškėjo ir pirmieji pusfinalio dalyviai.

Jais tapo ispanas Carlosas Alcarazas ir kitą savaitę pirma pasaulio rakete tapsiantis italas Jannikas Sinneris, savo varžovus ketvirtfinalyje įveikę nepralaimėdami nė vieno seto.

Alcarazas savajame mače 6:3, 7:6 (7:3), 6:4 nugalėjo devintąją pasaulio raketę Stefanosą Tsitsipą.

Tenisininkai „Roland Garros“ ketvirtfinalyje buvo susitikę ir pernai. Tąkart taip pat triumfavo 21-erių ispanas, į „Didžiojo kirčio“ turnyrų pusfinalį patekęs penktą kartą karjeroje.

Paryžiuje Alcarazas siekia tapti pirmu tenisininku istorijoje, iki 22-ojo gimtadienio „Didžiojo kirčio“ čempionu tapusiu ant trijų skirtingų dangų. 2022 m. ispanas laimėjo „US Open“ čempionatą, pernai – Vimbldoną.

Jo varžovas pusfinalyje Sinneris labai panašiu rezultatu – 6;2, 6:4, 7:6 (7:3) – nugalėjo dešimtąją pasaulio raketę Grigorą Dimitrovą.

Pusfinalį italas pasiekė jau trečiame iš pastarųjų keturių „Didžiojo kirčio“ turnyrų, o paskutiniame – „Australian Open“ – iškovojo ir pirmąjį savo titulą.

Dar žaisdamas savo mačą su Dimitrovu Sinneris sulaukė ir džiugių naujienų. Dėl traumus iš turnyro pasitraukus Novakui Džokovičiui, italas užsitikrino pirmos pasaulio raketės titulą.

Sinnerio ir Alcarazo akistata kartu taps ir jauniausiu pusfinaliu „Didžiojo kirčio“ turnyre nuo 2008 m. Bendras žaidėjų amžius – vos 43-eji metai.

Kitą pusfinalio porą sudarys Casperas Ruudas bei Alexo de Minauro ir Alexanderio Zverevo nugalėtojas. Ruudas savo vietą jame užsitikrino iš tolimesnės kovos pasitraukus Džokovičiui.

Pasidalinti