Jasikevičiui – vieno iš „Barcos“ vadovų palaikymas: „Kitur nesidairome“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Šarūnas Jasikevičius (IPA/SIPA-SCANPIX nuotr.)

Šarūnas Jasikevičius prieš artėjančias Eurolygos atkrintamąsias su Kauno „Žalgiriu“ sulaukė „Barcelona“ klubo krepšinio operacijų vadovo palaikymo.

„Barcą“ trejus metus treniruojančiam Jasikevičiui šis sezonas turėtų būti paskutinis, tačiau krepšinio reikalais besirūpinantis Josepas Cubellsas teigė, kad apie kitą strategą kol kas svarstoma nėra.

„Norėtume, kad Šaras liktų, – Ispanijos televizijai „Jijantes TV“ kalbėjo Cubellsas. – Manome, kad jis yra tas treneris, kuris gali pratęsti „Barcos“ epochą.“

Po ne itin sėkmingo starto antroje sezono pusėje susiėmusi „Barcelona“ Eurolygos reguliariajame sezone užėmė antrą vietą, o atkrintamosiose žais su 7 pozicijoje finišavusiu „Žalgiriu“.

Pergalės atveju „Barca“ Eurolygos finalo ketvertą pasiektų trečius metus paeiliui. Visgi kol kas su katalonais Jasikevičiui titulo iškovoti nepavyko.

Pirmąjį sezoną su „Barca“ Šaras laimėjo Ispanijos čempionatą bei Karaliaus taurę. 2021-2022 metų sezone laimėti tik „Copa del Rey“, kurioje šiemet nesėkmė patirta jau pirmoje dvikovoje ketvirtfinalyje.

Pasidalinti