Jasikevičiui titulo teks palaukti: Larkinas su sirena išgelbėjo „Anadolu Efes“ sezoną

Shane'as Larkinas (Anadolu Efes X nuotr.)

Stambulo „Fenerbahče“, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius, buvo per plauką nuo „sausos“ pergalės Turkijos pirmenybių finale. Vis tik, paskutinį žodį trečiajame mače tarė Shane’as Larkinas, išplėšęs ketvirtąsias serijos rungtynes.

Larkinas pelnė taškus aidint rungtynių pabaigos sirenai ir išplėšė „Anadolu Efes“ komandai pirmą pergalę Turkijos lygos finalo serijoje – 81:82. Rezultatu 2-1 pirmauja Jasikevičiaus auklėtiniai, o ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos „Anadolu Efes“ namų aikštelėje.

„Ulker Sports“ arenoje vykęs mačas klostėsi itin atkakliai – viskas sprendėsi paskutiniame kėlinuke, prieš kurį rezultatas buvo lygus. „Fenerbahče“ įpusėjus ketvirčiui pirmavo 7-iais taškais, o prasidėjus paskutinei minutei dar turėjo 4-ių taškų persvarą.

Vis tik, likus žaisti 4 sekundes šeimininkų persvara buvo minimali ir lyderystės ėmėsi Larkinas. Jis prasiveržė pro Nicką Calathesą ir atvedė savo komandą į pergalę.

Viso mačo herojus surinko 14 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus. Derekas Willisas pelnė 20, Ercanas Osmani – 13, Danielis Oturu – 12, o Elijah Bryantas – 9 taškus.

„Fenerbahče“ komandai Scottas Wilbekinas surinko 17, Nigelis Hayesas-Davisas – 16, Georgios Papagiannis – 12, o Nickas Calathesas – 10 taškų ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį.