Jasikevičiaus komanda triuškinančiai pradėjo Turkijos atkrintamąsias

Šarūnas Jasikevičius (Scanpix nuotr.)

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“ triuškinančia pergale pradėjo Turkijos čempionato atkrintamąsias varžybas.

„Fenerbahče“ laimėjo visus mačo kėlinukus ir 102:72 nepaliko vilčių Izmiro „Petkim Spor“ ekipai.

Šaras savo krepšininkams tolygiai paskirstė minutes ant parketo, o net 7 žaidėjai rungtynėse surinko dviženklį taškų skaičių.

Stambulo krepšininkai mače dažniau metė tritaškius nei dvitaškius ir pataikė kas antrą tolimą metimą – 19 iš 38.

Rezultatyviausiai žaidė Nigelis Hayesas-Davisas – 16 taškų. Sehmusas Hazeras pridėjo 14, Nickas Calathesas įmetė 13 taškų, sugriebė 5 kamuolius ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus. Nate Sestina, Scottie Wilbekinas ir Sertačas Šanli surinko po 12, o Tarikas Biberovičius – 11 taškų.

Varžovams Kristers Zoriks įmetė 14, o Yavuzas Gultekinas – 13 taškų.

Atsakomosios rungtynės Izmire bus žaidžiamis šeštadienį.