Japono vedami „Lakers“ atkrintamųjų starte nugalėjo be Moranto likusius „Grizzlies“

Rui Hachimura (AP-SCANPIX nuotr.)

Puikiai NBA atkrintamosiose startavo Los Andželo „Lakers“ ekipa.

Beveik visas rungtynes kontrolę turėję „Lakers“ svečiuose 128:112 nugalėjo Memfio „Grizzlies“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.

„Lakers“ jau pirmosiose atkrintamųjų rungtynėse perėmė namų aikštės pranašumą. Kitas mačas vyks Memfyje, tačiau po to ekipos dukart žais Los Andžele.

„Grizzlies“ situacija po pirmojo mačo dar keblesnė, nes traumą patyrė komandos lyderis Ja Morantas. Ketvirtajame kėlinyje gynėjas įsiveržė į baudos aikštelę, aukštai šoko į viršų, bet nesėkmingai nusileido ant žemės ir susižeidė riešą.

Pats Morantas ESPN žurnalistui Tim MacMahonui teigė, jog dalyvavimas antrose rungtynėse pakibo ant plauko. Skelbiama, jog po mačo jam buvo sunku net nusimauti kojines.

„Lakers“ didžiąją rungtynių dalį pirmavo, tačiau solidų pranašumą susikūrė tik lemiamomis akimirkomis. Po Jareno Jacksono tritaškio likus 3 minutėms šeimininkų deficitas buvo minimalus (112:113).

Vis tik Rui Hachimuros ir Austino Reaveso vedami „Lakers“ mačą užbaigė pelnydami 15 taškų be atsako.

Netikėtumu varžovų gynybai tapęs Hachimura per 30 minučių surinko 29 taškus (6/8 dvit., 5/6 trit., 2/2 baudų), 6 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Šeimininkų gretose labiausiai išsiskyrė Jacksonas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 31 taškas (11/17 dvit., 2/4 trit., 3/3 baudų), 5 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 31, Desmondas Bane’as 22, Ja Morantas 18, Dillonas Brooksas 15.
„Lakers“: Rui Hachimura 29, Austinas Reavesas 23, Anthony Davisas 22 (12 atk. kam.), LeBronas Jamesas 21 (11 atk. kam.).