Jankūnas paaiškino, kodėl dabar Eurolygoje dominuojantis serbas vargo „Žalgiryje“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Vasilje Micičius (Scanpix nuotr.)

Su Serbijos sporto dienraščiu „Mozzart Sport“ kalbėjęs legendinis „Žalgirio“ krepšininkas Paulius Jankūnas paatviravo apie karjeros pokyčius ir užsiminė apie sunkiai Kaune įsivažiavusį, tačiau dabar Eurolygoje dominuojantį Vasilje Micičių.

Profesionalaus krepšininko karjerą Jankūnas baigė praeito sezono pabaigoje, kai su „Žalgiriu“ nugalėjo Šiaulių klubą ir pasidabino LKL bronza.

Šį sezoną žaidėjo marškinėliai atsidūrė ir „Žalgirio“ arenos palubėse šalia tokių legendų kaip Arvydas Sabonis, Modestas Paulauskas, Vladas Garastas ar Jonas Kazlauskas.

„Krepšinis yra krepšinis, tačiau dabar aš esu kitoje jo pusėje. Turiu daug patirties žaidėjas, tačiau priešais mane yra daug naujų iššūkių. Turiu išmokti į dalykus žiūrėti iš kitos perspektyvos“, – apie naują karjeros stotelę kalbėjo Jankūnas.

Toji stotelė nuo „Žalgirio“ arenos sienų labai nenutolo – šiuo metu ilgametis Lietuvos rinktinės narys užima klubo generalinio direktoriaus Pauliaus Motiejūno asistento poziciją.

„Kažko panašaus ir tikėjausi. Mėgaujuosi ta role, kurią dabar atlieku klube. Klubo vadovas bando mane šiai pozicijai paruošti kiek įmanoma greičiau, tad kasdien gaunu daug naujos informacijos. Tai mane labai džiugina. Džiaugiuosi, kad iškart po karjeros pabaigos pradėjau naujus darbus „Žalgirio“ komandoje.

Jankūnas „Mozzart Sport“ taip pat užsiminė apie vieną talentingiausių savo sutiktų žaidėjų „Žalgiryje“ Vasilje Micičių, kuris šiuo metu yra vienas pagrindinių žaidėjų stipriajame turkų klube „Anadolu Efes“.

„Į Kauną jis atvyko būdamas gana jaunas, tačiau iškart matėsi, kad turi labai rimtą talentą. Jam tie metai buvo gana sunkūs, nes Šaras su atakų kūrėjais dirba specifiškai ir mėgsta juos kontroliuoti. „Žalgiryje“ jis susikūrė žaidimo pamatus.“

„Dabartinėje komandoje jis gaunamą laisvę puikiai suderino su tuo, ko išmoko iš Jasikevičiaus. Dabar jį galbūt būtų galima vadinti geriausiu Eurolygos žaidėju. Jis stipriai sudėtas, kaip gynėjas yra labai aukštas ir turi ilgas rankas. Vasilje yra stiprus ir protingas žaidėjas, turintis puikų aikštės matymą ir galintis pataikyti pats. Dabar jis yra dominuojantis žaidėjas“, – apie 28-erių serbą kalbėjo Jankūnas.

Pasidalinti