Jankevičius M.A.M.A apdovanojimuose nepraleido progos įgelti „Wolves“ klubui

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
M.A.M.A renginio vedėjai Justinas Jankevičius ir Monika Liu. Teodoras Biliunas/BNS nuotr.

Viename ryškiausių metų Lietuvos muzikos reginių, M.A.M.A apdovanojimuose, vedėjas Justinas Jankevičius nepraleido progos įgelti Vilniaus „Wolves“ klubui.

Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstantį renginį pradėjo vedėja Monika Liu.

„Justinai, pažiūrėk kokie gražūs žmonės, kiek jų daug. Visas elitas, rūšiniai žmonės, taip? – juokaudama renginio atidarymo kalboje klausė Monika Liu.

Į tai sureagavo ir jos porininkas Justinas Jankevičius.

„Rūšiniai, taip, o dar kiek antrarūšių. Matau tiek antrarūšių žvaigždžių, kad akimirką pagalvojau, kad esu „Wolves“ rungtynėse.“ – su šypsena veide kolegę papildė Jankevičius.

Sporto pasaulio žmonės puikiai supranta tokius vedėjo komentarus. Jankevičius daugybę metų yra ištikimas Vilniaus „Ryto“ gerbėjas. Todėl esant progai įgėlė šį sezoną sostinėje atsiradusiai antrai krepšinio komandai.

„Wolves“ klubas nuo pat sezono pradžios Vilniuje į savo rungtynes sukvietė daug žinomų šalies sporto, šou ir muzikos pasaulio žvaigždžių. Vilniaus komandos rungtynes arenoje stebėjo Džordana Butkutė, Dainius Zubrus, Linas Kleiza, Rolandas Mackevičius, Edgaras Jankauskas ir daugelis kitų.

Įdomu, kad M.A.M.A renginyje penktadienio vakarą į apdovanojimus pretendavo net penki atlikėjai ir grupės, kurie savo pasirodymus surengė ir „Wolves“ rungtynių pertraukose.

Pasidalinti