Jameso tritaškių nuplautame Brukline – tragiškas „Lakers“ suolo pasirodymas

LeBronas Jamesas (Scanpix nuotr.)

LeBronas Jamesas pakartojo asmeninį tritaškių rekordą, o jo vedama Los Andželo „Lakers“ komanda iškovojo užtikrintą pergalę.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Darvino Hamo auklėtiniai 116:104 nugalėjo Bruklino „Nets“ krepšininkus.

Prie pergalės „Lakers“ priartėjo jau po pirmo kėlinio, kurį laimėjo 31:11. Trečiame ketvirtyje Bruklino komandai kažkiek pavyko grąžinti intrigą, tačiau lemiamame kėlinyje „Nets“ daugiau nei per 10 taškų prie varžovų nepriartėjo.

Įspūdingą pasirodymą surengęs Jamesas pataikė 9 iš 10 tritaškių ir taip pakartojo asmeninį karjeros rekordą.

Taip pat „Lakers“ lyderis pakartojo ir sezono rezultatyvumo rekordą. 39-erių puolėjas iš viso mače įmetė 40 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

40 taškų Jamesas pasiekė trečią kartą šį sezoną.

„Karaliui“ tai buvo 1485 karjeros mačas NBA.

Jo vedama Los Andželo komanda yra laimėjusi 6 iš pastarųjų 7 rungtynių, o Vakarų konferencijoje užima 9 vietą. Likus 7 mačams iki reguliariojo sezono pabaigos, „Lakers“ nuo tiesioginės vietos atkrintamosiose atsilieka 3 pergalėmis.

Jamesui geriausiai šiąnakt talkino 24 taškus ir 14 atkovotų kamuolių surinkęs Anthony Davisas, Rui Hachimura pridėjo 20 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Apskritai startinio „Lakers“ penketo žaidėjai surinko 114 iš 116 taškų.

„Nets“ komandą į priekį vedė 30 taškų, 2 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus surinkęs Camas Thomasas. Trendonas Watfordas pridėjo 15 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.