Jamesas ir „Barca“ santykius aiškinsis teisme

O, Sportas!
Autorius
1 min skaitymo trukmė
Mike'as Jamesas. Rokas Lukoševičius, osportas.lt nuotr.

Mike’as Jamesas turėjo du artimiausius sezonus ginti Barselonos komandos garbę, tačiau, akivaizdu, jog rezultatyviausio visų laikų Eurolygos krepšininko ir katalonų klubo santykis bus visai kitoks.

Primename, kad Jamesas į „Barcelona“ turėjo keltis komandą pastarajame sezone treniravusio Xavi Pascualio pageidavimu. Vis tik, strategas nusprendė pasinaudoti sutartyje numatyta galimybę ir iš savo pareigų pasitraukė.

„Barcos“ vadovybė tuomet nusprendė, kad jų ateities vizijai netinka žaidėjas, kuriam vasarą sukaks 36-eri bei vienašališkai nutraukė jau abiejų pusių pasirašytą sutartį.

Kaip praneša „Mundo Deportivo“, Jamesas yra nusiteikęs teisybės ieškoti iki galo, tad realiausia, jog jo ir „Barcos“ ginčas persikels į teismus.

Tokia praktika katalonams nėra nauja. prieš trejus metus jie vienašališkai atsisveikino su dar sutartis turėjusiais Nikola Mirotičiumi ir Correy Higginsu, o vėliau teismo sprendimu turėjo išmokėti sutartyse numatytus pinigus.

Įvardijama vienintelė tokių ėjimų nauda – šios išmokos įrašomos ne į klubo biudžeto, o į klubo nuostolių eilutę, tai pagerinant atitikimą futbole taikomiems finansinio sąžiningo žaidimo reguliavimams.

Teismas sprendžia ir dar vieną, panašią į Mike’o Jameso situaciją. Su katalonais bylinėjasi ir Thomsas Huertelis, kuris su išankstine sutartimi jau buvo atvykęs į Barseloną 2025 metų sausį, kuomet paaiškėjo, kad klubas vis tik jo nepageidauja.

Pasidalinti