Įvartis per pridėtą laiką lėmė Lietuvos U19 rinktinės pergalę prieš estus

lff.lt nuotr.

Penktadienio vakarą Kaune prasidėjo tris komandas apjungęs vaikinų U19 rinktinių Baltijos taurės turnyras.

Pirmose jo rungtynėse Reinholdo Breu auklėtiniai 2:1 (1:1) nugalėjo Estijos bendraamžius. Turnyre liko dar dvi dvikovos – sekmadienį kausis Latvijos ir Estijos ekipos, o paskutinis mačas, po kurio ir paaiškės, kam atiteks trofėjus, bus žaidžiama antradienį – joje rungsis Lietuvos ir Latvijos rinktinės.

Penktadienio dvikovoje pirmieji tiksliai mušė lietuviai, kai po standartinės situacijos iš arti galva kamuolį į tinklą nukreipė Nojus Audinis, visgi estai netrukus atsakė savo tiksliu smūgiu ir atstatė pusiausvyrą.

Kėlinio pabaigoje estai liko žaisti mažumoje, mat jų futbolininkas už nesportišką elgesį išvydo prieš save tiesioginę raudoną kortelę ir taip suteikė lietuviams kiekybinį pranašumą. Jo iki pertraukos išnaudoti nepavyko ir komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 1:1.

Viso antro kėlinio metu lietuviai beldėsi į estų duris, bandė juos užpausti ir pelnyti įvartį, tačiau to padaryti ilgą laiką niekaip nesisekė.

Visgi jau per teisėjo pridėtą laiką lietuviai gavo teisę kelti kampinį, po komandos draugo perdavimo aukščiau už visus iššoko Adrian Lickūnas, kuris galva nukreipė kamuolį į vartus ir leido lietuviams švęsti pergalę.

U19 vaikinų rinktinių Baltijos taurės turnyras

Lietuva – Estija 2:1 (1:1)

„Kauno Žalgirio“ FA stadionas; teisėjas – Dovydas Švėgžda;

Įvarčiai: 20 min. Nojus Audinis, 90+3 min. Adrian Lickūnas (Lietuva); 25 min. Tony Varjund (Estija).

Įspėti: 7 min. Armandas Raudonis, 90+6 min. Augustas Tamaševičius (Lietuva); 67 min. Rommi Siht, 85 min. Maksim Kalimullin (Estija);

Išvarytas: 29 min. Enrico Kajari (Estija).

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Arnas Voitinovičius, Augustas Tamaševičius, Nojus Audinis, Motiejus Šapola, Armandas Raudonis (63 min. Brooklyn Leipus), Adrian Lickūnas, Nikita Pavlovskij, Nedas Garbaliauskas (63 min. Lukas Jonaitis), Regnar Krot (70 min. Ugnius Vaitiekaitis), Jonas Usavičius (90+1 min. Mantas Monkelis), Orlandas Jakas.

Atsargoje: Ugnius Semaška, Joris Aliukonis, Emilis Kirliauskas, Margiris Čižas, Edgaras Bierontas, Ernestas Zdanovič.