Įvartis kulnu per teisėjo pridėtą laiką pratęsė Portugalijos čempionų sezoną Europoje

Lisabonos „Benfica“ pasiekė jiems reikalingą pergalę 2 įvarčių skirtumu prieš Zalcburgo ekipą ir pateko į Europos lygos varžybas.

Rungtynes Portugalijos komanda išvykoje laimėjo rezultatu 3:1, o lemiamą įvartį kulnu 92 rungtynių minutę pelnė Arthuras Cabralis.

„Benfica“ po Angelio Di Marios ir Rafa Silvos įvarčių buvo pasiekę reikiamą persvarą jau pirmame kėlinyje. Tačiau 57 min. Luka Sučičius į trečią vietą grupėje grąžino aikštės šeimininkus. Vis tik lemiamą žodį įspūdingu eipizodu tarė Cabralis.

Pirmajame tarpusavio mače Lisabonoje pergalę 2:0 buvo pasiekę Austrijos čempionai.

Čempionų lygos atkirntamosiose kovas tęs Milano „Inter“ ir San Sebastiano „Real Sociedad“, kurie tarpusavio susitikimą baigė nulinėmis lygiosiomis. Dėka geresnio įvarčių santykio grupėje pirmi liko ispanai.