Įvarčių nepraleidžiantis „Džiugas“ pakilo į pirmą vietą Lietuvos čempionate

„Džiugas“ pakilo į pirmą vietą Lietuvos čempionate. Stop kadras

Telšių „Džiugas“ pasinaudojo „Sūduvos“ gynybos dovanėle, pelnė įvartį ir iškovojo pergalę namie rezultatu 1:0. Po šio laimėjimo Telšiai sužaidę keturis mačus, turi 8 taškus ir bent laikinai įsitaisė pirmoje TOPsport A lygos čempionato vietoje.

Vienintelis susitikimo įvartis buvo pelnytas 22 rungtynių minutę. Po nesėkmingai atmušto „Sūduvos“ gynėjo kamuolio savo baudos aikštelėje jį technišku smūgiu į vartų kampą pasiuntė Nino Noordanusas.

Tai antras puolėjo iš Nyderlandų futbolininko įvartis sezone. Pirmą ir taip pat pergalingą jis pelnė akistatoje su „TransInvest“.

Andriaus Lipskio treniruojamas „Džiugas“ per keturis turus nepraleido nė vieno įvarčio ir demonstruoja geriausią gynybą.

Nors „Sūduva“ ir kontroliavo kamuolį ilgiau (58 proc. laiko), atliko dešimt smūgių (5 į vartų plotą) pratęsti gero pasirodymo sezone nesugebėjo. Prieš tai vykusiose rungtynėse „Sūduva“ išvykoje lygiosiomis 3:3 sužaidė su Vilniaus „Žalgiriu“.

Praėjusiame sezone „Džiugui“ per keturis susitikimus nė karto nepavyko įveikti „Sūduvos“.  Telšių komanda kovojo dėl išlikimo lygoje.

Kitas čempionato rungtynes „Džiugas“ žais išvykoje su Gargždų „Banga“.

Marijampolės „Sūduva“ namie sutiks Alytaus „Dainavą“.